Přehled akcí: školní rok 2016/17

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Čt)
 

8:00-10:45

Třídnické hodiny
2. - 4. ročník

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

Čp, Čk, Do, Ho, Ja, Kt, Kr, Kj, Mk, Mr, Nk, Ro, Sn, St, Ši

 

 

Adaptační kurz 1. ročník

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

Bo (1.D), Čm (1.A), Dh (1.D), Jh (1.C), Kv (1.B), Pw (1.B), Tz (1.C), Sp (1.E), Šf (1.A), Vj (1.E)

 

 
2.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz 1. ročník

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

Bo (1.D), Čm (1.A), Dh (1.D), Jh (1.C), Kv (1.B), Pw (1.B), Tz (1.C), Sp (1.E), Šf (1.A), Vj (1.E)

 

 
5.9.
(Po)
 

7:45-10:00

Burza učebnic
na hřišti školy, v případě špatného počasí v tělocvičně

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

 

 

10:00-13:30

Třídnické hodiny
1. ročník

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

Bo, Čm, Jh, Pw, Vj

 

 
6.9.
(Út)
 

16:00

Čtení na schodech

 

 

 

 
8.9.
(Čt)
 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 

Divadelní představení

3.A(LS), 3.B(LS), 3.C(LS), 3.D(LS), 3.E(LS), 4.B(LS), 4.C(LS), 4.D(LS), 4.E(LS)

Kj

 

 
9.9.
(Pá)
 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 
10.9.
(So)
 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 
11.9.
(Ne)
 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 
12.9.
(Po)
 

7:30-12:30

Ústní maturitní zkouška - podzimní termín 4 A, B, C

 

 

M148

7:45-10:45

Ústní maturitní zkouška - podzimní termín 4 D, E

 

 

Č151

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 

Předseda maturitní komise Gymnázium Jaroměř a Bigy

 

Čp, Pl

 

 
13.9.
(Út)
 

9:45-10:00

Krátká porada pedagogického sboru

 

 

S301

11:00-13:30

Kulatý stůl absolventského klubu s prof. O. Dědkem

4.A(EPr), 4.A(Pmv), 4.B(EPr), 4.B(Pmv), 4.C(Pmv), 4.C(EPr), 4.D(EPr), 4.D(Pmv), 4.E(Pmv), 4.E(EPr)

Kv (4.E(EPr))

S301

12:45-16:15

Předseda u maturity ny GYBON

 

Ho

 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 
14.9.
(St)
 

9:45-10:00

Schůzka vedení, studentského parlamentu, třídních a zástupců 4. ročníku
v malé sborovně

 

Ja, Kt, Kr, Kj, Mr

 

14:00

Schůzka s primátorem

 

Ds

 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 

Oslava svátku dne nezávislosti Mexika
2 studenti 4. D

 

Tz

 

 
15.9.
(Čt)
 

16:30

Třídní schůzky - 1. ročník

 

 

 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 
16.9.
(Pá)
 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 
17.9.
(So)
 

 

Zájezd Petrohrad

 

Lg, Ma

 

 
20.9.
(Út)
 

15:00-16:15

Mezi mosty
Raftový závod středních škol

 

 

 

 
21.9.
(St)
 

9:00-12:00

Evakuační cvičení Policie ČR

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

 

 

 

Corny cup
atletika dívky chlapci

 

Mt

 

 
22.9.
(Čt)
 

 

Ekologická olympiáda - krajské kolo
Krňovice

 

 

 

 
23.9.
(Pá)
 

 

Zájezd Řím

 

Du, Kt

 

 

Ekologická olympiáda - krajské kolo
Krňovice

 

 

 

 

Zkoušky FCE

 

 

V407, M408

 
24.9.
(So)
 

 

Zájezd Řím

 

Du, Kt

 

 
25.9.
(Ne)
 

 

Zájezd Řím

 

Du, Kt

 

 
26.9.
(Po)
 

 

Zájezd Řím

 

Du, Kt

 

 
27.9.
(Út)
 

9:45

Schůzka akce - říjen
v malé sborovně

 

 

 

 

ZOO Dvůr Králové

3.D

Ro, Sn (3.D)

 

 

Zájezd Řím

 

Du, Kt

 

 
28.9.
(St)
 

 

Zájezd Řím

 

Du, Kt

 

 
29.9.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Informace - klasifikace
v tělocvičně

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

 

T258

8:55- 9:40

Informace - klasifikace a volitelné předměty
v tělocvičně

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

 

T258

 

Atletika - dívky - kraj

 

Mt

 

 

ZOO Dvůr Králové

3.A

Sn, St

 

 
30.9.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Informace - klasifikace
v tělocvičně

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

 

T258

8:55- 9:40

Informace - klasifikace a maturita
v tělocvičně

4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

 

T258

 

Zveřejnění termínu přijímacích zkoušek

 

 

 

 

Zveřejnění seznamu literárních děl (ČjL) společné ústní MZ a témat profilové ustní MZ

 

 

 

 
4.10.
(Út)
 

8:00-13:30

Sportovní akce
volejbal chlapci . okr kolo SŠ (organizuje Sp)

 

 

 

 

Geologie a geomorfologie - České středohoří
Serminář Z v Aj - 3. a 4. ročník

 

Čp, Ja

 

 
5.10.
(St)
 

14:15

Prezentace systému hodnocení - prezentuje dodavatelská organizace
pro pedagogický sbor

 

 

S301

 

ZOO Dvůr Králové

3.B

Nk (3.B), Vj (3.B)

 

 

Výměna - Belgie
hostíme naše partnery

 

 

 

 
6.10.
(Čt)
 

 

Výměna - Belgie
hostíme naše partnery

 

 

 

 

ZOO Dvůr Králové

3.E

Čk (3.E), Vj

 

 
7.10.
(Pá)
 

8:55-11:40

Grafitti workshop
Seminář VV 3. ročník

 

 

 

 

Terezín

4.A, 4.E

Hb (4.A), Ťu (4.E)

 

 

Výměna - Belgie
hostíme naše partnery

 

 

 

 
8.10.
(So)
 

 

Výměna - Belgie
hostíme naše partnery

 

 

 

 
9.10.
(Ne)
 

 

Výměna - Belgie
hostíme naše partnery

 

 

 

 
10.10.
(Po)
 

 

Výměna - Belgie
hostíme naše partnery

 

 

 

 

Matematický orienťák
jedna učebna - dolní patro u vestibulu

4.D

Kt

S215

 
11.10.
(Út)
 

 

Výměna - Belgie
hostíme naše partnery

 

 

 

 
12.10.
(St)
 

10:00-10:45

Přírodovědný klokan
výběr 1 a 2 ročník

 

Čk, Nk

S301, S302

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 

Budyšín
10 studentů

 

Sh

 

 
13.10.
(Čt)
 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 
14.10.
(Pá)
 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 

Divadlo Pardubice
Literární seminář 3. ročník

 

Kj

 

 

¨Terezín

4.C, 4.D

Bo (4.D), Hb (4.C)

 

 
15.10.
(So)
 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 
16.10.
(Ne)
 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 
17.10.
(Po)
 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 

ZOO Dvůr Králové

3.C

Mt (3.C), Ši (3.C)

 

 

Terezín

4.B

Ho (4.B), Kj (4.B)

 

 
18.10.
(Út)
 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 

Terezín

4.B

Ho (4.B), Kj (4.B)

 

 
19.10.
(St)
 

 

Výměna s gymnáziem v Pszcyně (u nás)
Středověk

 

Du, Pw

 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 

Terezín

4.B

Ho (4.B), Kj (4.B)

 

 

Rozhodčí na turnaji ve stolním tenisu
24 žáků

 

 

 

 
20.10.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Cantenbury Tales
divadlo Drak

3.A, 3.C, 3.D, 4.C, 4.D

Dh (4.C), Hk (4.D), Jh (3.A), Lg (3.D), Pz (3.C)

 

10:00-11:40

Cantenbury Tales
divadlo Drak

3.B, 3.E, 4.A, 4.B, 4.E

Čá (3.B), Ds (4.B), Mt (3.E), Mr (4.E), Sm (4.A)

 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 

Výměna s gymnáziem v Pszcyně (u nás)
Středověk

 

Du, Pw

 

 
21.10.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Stužkovací večírek 4. E

4.E

Ja (4.E)

 

 

Výměna - Francie (u nás)

 

Ma, Šf

 

 

Den podnikání projekt v rámci hodin semináře EPr

 

 

 

 

Výměna s gymnáziem v Pszcyně (u nás)
Středověk

 

Du, Pw

 

 
22.10.
(So)
 

 

Výměna s gymnáziem v Pszcyně (u nás)
Středověk

 

Du, Pw

 

 
24.10.
(Po)
 

8:00-14:25

Piškvorky na GJKT

 

Do

S301, S302

 
25.10.
(Út)
 

8:00- 8:45

Stužkovací večírek 4. D

4.D

Kt (4.D)

 

9:45-10:00

Akce listopad
malá sborovna

 

 

 

 

Zveřejnění témat 3. části ústní maturitní zkoušky z cizích jazyků

 

 

 

 
26.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
27.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
1.11.
(Út)
 

 

Příběhy bezpráví - vernisáž Lucerna Praha
4 žáci

 

Ho

 

 

Exkurze Praha
3. ročník VV

 

Šf

 

 
2.11.
(St)
 

9:45-10:00

Provozní porada

 

 

S301

11:50-13:30

Mistrovsví ČR stolní tenis
10 žáků - joko rozhodčí

 

 

 

14:15

Mezinárodní zkoušky z Aj nanečisto
písemná část

 

 

 

 
3.11.
(Čt)
 

8:00-13:30

Mistrovsví ČR stolní tenis
16 žáků - joko rozhodčí

 

 

 

 

Gaudeamus - Brno

4.D

Kt

 

 
4.11.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Stužkovací večírek 4. B

4.B

Kj (4.B)

 

 
7.11.
(Po)
 

 

Piškvorky
Krajské kolo

 

 

S301, S302

 
8.11.
(Út)
 

15:30

Školská rada
malá sborovna

 

 

 

16:15

Ukončení zápisu známek

 

 

 

 

Fyzika pro ZŠ
ZŠ Jiráskovo náměstí vybraní žáci 4B, 4E

 

Pe

 

 
9.11.
(St)
 

14:15

Mezinárodní zkoušky z Aj nanečisto
ústní část

 

 

 

14:15-16:15

Klasifikační porada

 

 

 

 
10.11.
(Čt)
 

16:30

Třídní schůzky

 

 

 

 
11.11.
(Pá)
 

8:00-13:30

Den vysokých škol

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

Čp, Čk, Do, Ho, Ja, Kt, Kr, Kj, Mk, Mr, Nk, Ro, Sn, St, Ši

 

10:55-13:30

Přednáška - sexuální výchova

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

Bo, Čm, Jh, Pw, Vj

N112, A113, B201, C235

 
14.11.
(Po)
 

 

Archeopark Všestary

1.B

Ťu (1.B)

 

 

Aj - standardy

 

Čá, Jh

Č151

 
15.11.
(Út)
 

 

Aj - standardy

 

Čá, Jh

Č151

 
16.11.
(St)
 

8:00- 8:45

Stužkovací večírek 4A

4.A

Mr (4.A)

 

 
18.11.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Stužkovací večírek 4C

4.C

Kr (4.C)

 

 
21.11.
(Po)
 

8:00- 9:40

Testování ČŠI
místnost 401

 

 

 

11:50-13:30

Testování ČŠI
místnost 401

 

 

 

11:50-13:30

Internetová gramotnost
5. vyučovcí hodinu: 1A a 1D s vyučujícími 6. vyučovací hodina: 1B, 1C s vyučujícími

 

 

S301

 

Nj - Standardy

 

Si

Č151

 

Exkurze Petrof
2DE - skupina HV v rámci výuky

 

 

 

 
22.11.
(Út)
 

8:00-13:30

Testování ČŠI
Místnost 401

 

 

 

 

Exkurze Petrof
1D, 1E - skupiny HV - v rámci výuky

 

 

 

 

Nj - Standardy

 

Si

Č151

 

Vyhlášení témat maturitních prací z IVT a VV dle §15 odst 1, Vyhlášky 177/2009, ve znění p. předp
ve formátu: téma, termín odevzdání, formální požedavky, kritéria hodnocení

 

 

 

 
23.11.
(St)
 

8:00- 9:40

Příběhy 20 století
V rámci hodiny semináře Moderní dějiny

4.A(Mod), 4.B(Mod), 4.C(Mod), 4.D(Mod), 4.E(Mod)

Pw (4.E(Mod))

 

8:55-10:45

Němčinář roku
vybraní žáci

 

Šc

V407

10:00-10:45

Školní kolo CHO A

 

Čk

S301

10:55-11:40

Školní kolo CHO A

 

Ro

S301

14:15

Olympiáda v českém jazyce - školní kolo

 

Bo

S301

 

Distribuce přihlášky k maturitě třídním

 

 

 

 

Nj - Standardy

 

Si

Č151

 
24.11.
(Čt)
 

 

Ruské centrum v Praze

4.C(SRj), 4.D(SRj)

Lg (4.D(SRj))

 

 

Exkurze Petrof
2AB - skupina HV Aj v rámci výuky

 

 

 

 
25.11.
(Pá)
 

11:50-13:30

Přednáška docenta Tomáše Petráčka
Seminář Kulturní antropologie a religionstika 4. ročník a Social Studies in English 4. ročník- v rámci hodin

 

 

S302

 
26.11.
(So)
 

10:00-17:00

SCIO srovnávací zkoušky - přijímačky na SŠ nanečisto
2 učebny; zajišťuje Mgr. Luboš Hodný

 

 

 

 
27.11.
(Ne)
 

10:00-17:00

SCIO srovnávací zkoušky - přijímačky na SŠ nanečisto
2 učebny; zajišťuje Mgr. Luboš Hodný

 

 

 

 
28.11.
(Po)
 

 

Standardy Fj

 

Ds

 

 

Exkurze Petrof
2C skupina HV v rámci výuky

 

 

 

 
29.11.
(Út)
 

8:00- 9:40

SVK Hradec Králové

1.C

Ho (1.C), Mk (1.C)

 

14:35-15:20

Finanční gramotnost
EPr 3 ročník v rámci výuky

 

 

V401

 

Exkurze Petrof
1C skupina HV v rámci výuky

 

 

 

 

Standardy Fj

 

Ds

 

 
30.11.
(St)
 

12:00

Kolegium

 

 

 

 
1.12.
(Čt)
 

 

Deadline odevzdání přihlášek k maturitě TU

 

 

 

 
2.12.
(Pá)
 

11:50-12:35

Finanční gramotnost
EPr 4 ročník v rámci výuky

 

 

V401

 

Exkurze Petrof
1AB - skupina HV Aj v rámci výuky

 

 

 

 

FCE

 

 

V407, M408

 
3.12.
(So)
 

10:00-17:00

SCIO srovnávací zkoušky - přijímačky na SŠ nanečisto
2 učebny; zajišťuje Mgr. Luboš Hodný

 

 

 

 

FCE

 

 

V407, M408

 
5.12.
(Po)
 

8:00-11:40

Neviditelná ruka trhu
Program ekologického střediska SEVER

2.B

Ja (2.B)

Z213, D214, S215

 
6.12.
(Út)
 

8:00-12:35

Matematická olympiáda - školní kolo - A
Pedagogický dozor - viz sulování

 

 

Š414

8:00-11:40

Neviditelná ruka trhu
Program ekologického střediska SEVER

2.A

Kt (2.A)

Z213, D214, S215

16:30

Literární kavárna - prezentace zájezdu do Petrohradu

 

 

 

 

Brno - vila Tugendhat
seinář VV 4. ročník

 

Pw, Šf

 

 

FCE - pronájem

 

 

Š114, V401

 

Archeopark Všestary

1.A, 1.C, 1.D, 1.E

Du, Ho, Hb, Jh

S301, M409

 
9.12.
(Pá)
 

 

Czech Press Photo - Praha

4.A(Žmv), 4.B(Žmv), 4.C(Žmv)

Do

 

 

Konference - Evropský parlament mládeže

 

 

 

 
10.12.
(So)
 

 

Krajské kolo - Chemická olympiáda kat. A
Pardubice

 

 

 

 

Konference - Evropský parlament mládeže

 

 

 

 
12.12.
(Po)
 

8:00-11:40

Neviditelná ruka trhu
Program ekologického střediska SEVER

2.C

Čp (2.C)

Z213, D214, S215

 

Zájezd do Alp

 

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 
13.12.
(Út)
 

8:00-11:40

Neviditelná ruka trhu
Program ekologického střediska SEVERů

2.D

Sn

Z213, D214, S215

 

Zájezd do Alp

 

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 
14.12.
(St)
 

 

Vánoční Vídeň - exkurze
vybraní žáci

 

Si, Šc

 

 

Zájezd do Alp

 

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 
15.12.
(Čt)
 

16:45

Předvánoční provozní porada zaměstnanců

 

 

A311

 

Zájezd do Alp

 

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 
16.12.
(Pá)
 

8:00-13:30

Zábavná fyziky - ZŠ Úprkova
vybraní studenti

 

Pe

 

 

Zájezd do Alp

 

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 
19.12.
(Po)
 

8:00-11:40

Neviditelná ruka trhu
Program ekologického střediska SEVER

2.E

Sn (2.E)

Z213, D214, S215

 
21.12.
(St)
 

9:45-10:00

Krátká schůzka pedagogického sboru

 

 

S301

 

Technická univerzita Liberec - exkurze

4.A(SF), 4.A(CvF), 4.B(SF), 4.B(CvF), 4.C(SF), 4.C(CvF), 4.D(SF), 4.E(SF), 4.E(CvF)

Kr (4.E(CvF))

 

 
22.12.
(Čt)
 

10:55-11:40

Zpívání na schodech

 

 

 

 
23.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
24.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
25.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
26.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
27.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
28.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
29.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
30.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
31.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
2.1.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
4.1.
(St)
 

14:15

Provozní porada

 

 

 

 
11.1.
(St)
 

14:00

Školní kolo soutěže v Nj

 

 

N411

 
15.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz
Vraní bouda

1.A

Čm, Do, Kj, Vt

 

 
16.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz
Vraní bouda

1.A

Čm, Do, Kj, Vt

 

 
17.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz
Vraní bouda

1.A

Čm, Do, Kj, Vt

 

 
18.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz
Vraní bouda

1.A

Čm, Do, Kj, Vt

 

 
19.1.
(Čt)
 

15:00-18:00

Den otevřených dveří

 

 

 

 

Lyžařský kurz
Vraní bouda

1.A

Čm, Do, Kj, Vt

 

 
20.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz
Vraní bouda

1.A

Čm, Do, Kj, Vt

 

 

Maturitní ples GJKT
Aldis

 

 

 

 
21.1.
(So)
 

 

Přijímačky nanečisto
SCIO

 

 

 

 
26.1.
(Čt)
 

16:15

Ukončení zápisu známek za první pololetí

 

 

 

 
27.1.
(Pá)
 

14:15

Klasifikační porada

 

 

 

 
30.1.
(Po)
 

10:00-14:25

Divadlo LS 3. ročník

 

Kj

 

 
31.1.
(Út)
 

 

Pololetní vysvědčení

 

 

 

 
1.2.
(St)
 

14:15

Schůzka vedoucích PK

 

 

 

 

OČj - okresní kolo

 

Bo, Ho

 

 
3.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
6.2.
(Po)
 

8:00- 8:45

Jak se učit - přednáška

1.B, 1.C

 

S301

8:55- 9:40

Jak se učit - přednáška

1.B, 1.C

St

F417

8:55- 9:40

Jak se učit - přednáška

1.D, 1.E(Njmp)

St

S301

10:00-10:45

Jak se učit

1.D, 1.E(Njmp)

St

F417

10:00-10:45

Jak se učit

1.A, 1.E(Šj)

St

S301

10:55-11:40

Jak se učit

1.A, 1.E(Šj)

St

F417

 

Standardy PK D

 

Du, Ho, Hb, Ťu

 

 
7.2.
(Út)
 

 

Standardy PK D

 

Du, Ho, Hb, Ťu

 

 
8.2.
(St)
 

8:00-13:30

Školní kolo biologické olympiády

 

 

B239

 
9.2.
(Čt)
 

 

Florbal - okresní finále - dívky

 

Če

 

 

Člověk v tísni - Z místa, kde žijeme
2 žáci: Slabihoudek, Rada (3D)

 

Ho

 

 

Okresní kolo soutěže v německém jazyce
2 žáci

 

 

 

 

Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce
1 žák

 

 

 

 
10.2.
(Pá)
 

 

Člověk v tísni - Z místa, kde žijeme
2 žáci: Slabihoudek, Rada (3D)

 

Ho

 

 
13.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
14.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
15.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
16.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
17.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

Fykosí fyzikální - Praha

 

 

 

 
20.2.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
chata Energetik Pec pod Sněžkou

1.D, 1.E

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 

Standardy - PK zeměpisu

 

Čp, Ja, Kt, Sn

 

 
21.2.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik
chata Energetik Pec pod Sněžkou

1.D, 1.E

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 

Standardy - PK zeměpisu

 

Čp, Ja, Kt, Sn

 

 
22.2.
(St)
 

14:00

Přebor školy v šachu

 

Kr

F424

 

Lyžařský výcvik
chata Energetik Pec pod Sněžkou

1.D, 1.E

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 

Standardy - PK zeměpisu

 

Čp, Ja, Kt, Sn

 

 
23.2.
(Čt)
 

 

Florbal - okresní finále - chlapci

 

Dh

 

 

Lyžařský výcvik
chata Energetik Pec pod Sněžkou

1.D, 1.E

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 

Standardy - PK zeměpisu

 

Čp, Ja, Kt, Sn

 

 
24.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
chata Energetik Pec pod Sněžkou

1.D, 1.E

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 

Standardy - PK zeměpisu

 

Čp, Ja, Kt, Sn

 

 

Ples Gymnázia J. K. Tyla
Adalbertinum

 

 

 

 
25.2.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
chata Energetik Pec pod Sněžkou

1.D, 1.E

Če, Mt, Sp, Vt, Vj

 

 
27.2.
(Po)
 

 

Standardy Fy

 

Kr, Pe, Pl

 

 
28.2.
(Út)
 

 

Standardy Fy

 

Kr, Pe, Pl

 

 
1.3.
(St)
 

14:00

Školní kolo SOČ

 

 

 

14:15

Prezentiáda - školní kolo

 

 

 

 

Standardy Fy

 

Kr, Pe, Pl

 

 
2.3.
(Čt)
 

 

Standardy Fy

 

Kr, Pe, Pl

 

 
3.3.
(Pá)
 

 

Standardy Fy

 

Kr, Pe, Pl

 

 
4.3.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Energetik, Pec pod Sněžkou

1.B, 1.C

Če, Dm, Mt, Sp, Vj

 

 
5.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Energetik, Pec pod Sněžkou

1.B, 1.C

Če, Dm, Mt, Sp, Vj

 

 
6.3.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Energetik, Pec pod Sněžkou

1.B, 1.C

Če, Dm, Mt, Sp, Vj

 

 

Standardy ČjL

 

 

 

 
7.3.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik
Energetik, Pec pod Sněžkou

1.B, 1.C

Če, Dm, Mt, Sp, Vj

 

 

Standardy ČjL

 

 

 

 
8.3.
(St)
 

 

Lyžařský výcvik
Energetik, Pec pod Sněžkou

1.B, 1.C

Če, Dm, Mt, Sp, Vj

 

 

Standardy ČjL

 

 

 

 

Florbal
chlapci

 

Vt

 

 
9.3.
(Čt)
 

12:00

FCE - zkouška

 

 

 

 

Standardy ČjL

 

 

 

 

Lyžařský výcvik
Energetik, Pec pod Sněžkou

1.B, 1.C

Če, Dm, Mt, Sp, Vj

 

 
10.3.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Koncert - filharmonie

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Ja (2.A), Mr (2.B), Pe (2.C), Pw (2.D), Ro (2.E)

 

 

Standardy ČjL

 

 

 

 

Lyžařský výcvik
Energetik, Pec pod Sněžkou

1.B, 1.C

Če, Dm, Mt, Sp, Vj

 

 
13.3.
(Po)
 

12:00

Planetárium - Gravitace

1.E

Pe (1.E)

 

 

Krajské kolo soutěže v Šj
2 žáci

 

 

 

 

Československé legie
Absolventi v hodinách (O. Dus) v hodině ZSV 3. B

 

 

 

 

IQ Landia
Liberec

2.C

Čp, Pl

 

 
14.3.
(Út)
 

 

MATBOJ

 

Kt

N112, Š114, M148, T258, A157

 
15.3.
(St)
 

14:15

Schůzka vedoucích PK

 

 

S301

 

Krajské kolo soutěže v Rj
1 žák

 

 

 

 
16.3.
(Čt)
 

8:00-13:30

Soutěž v německém jazyce na Biskupském gymnáziu
účast v porotě

 

Sh

 

 

IQ Landia
Liberec

2.E

Ho (2.E), Pe

 

 

Krajské kolo soutěže v Nj
1 žák

 

 

 

 
17.3.
(Pá)
 

10:00-11:40

Matematický klokan

1.D, 2.A, 2.E, 3.B

 

C235, S301, Č306, M408, N411, F417, F424

 

Pszczyna

 

Čá, Du

 

 

Konečný termín pro odevzdání maturitních prací z IVT a VV

 

 

 

 
20.3.
(Po)
 

8:55-10:45

CHO - školní kolo - test

 

 

S302

 
21.3.
(Út)
 

12:00

Planetárium - Gravitace

1.D

Pl (1.D)

 

 

Krajské kolo Soutěže v Aj

 

 

 

 
22.3.
(St)
 

14:00

Setkání bývalých zaměstnanců školy

 

 

A311

14:15

Schůzka metodického týmu

 

 

S301

 

Evropské instituce
Absolventi v hodinách (J. Hruška) v hodině ZSV 3.B

 

 

 

 

Výměnný pobyt - Belgie
Výjezd

 

Do, Dh

 

 
23.3.
(Čt)
 

 

Výměnný pobyt - Belgie
Výjezd

 

Do, Dh

 

 

Národní technické muzeum Praha

3.C

Čk, Ši (3.C)

 

 
24.3.
(Pá)
 

 

Výměnný pobyt - Belgie
Výjezd

 

Do, Dh

 

 
25.3.
(So)
 

 

Výměnný pobyt - Belgie
Výjezd

 

Do, Dh

 

 

Přijímačky nanečisto SCIO
Garant Ho

 

 

 

 
26.3.
(Ne)
 

 

Výměnný pobyt - Belgie
Výjezd

 

Do, Dh

 

 
27.3.
(Po)
 

 

Výměnný pobyt - Belgie
Výjezd

 

Do, Dh

 

 
28.3.
(Út)
 

16:15

Konec zápisu známek

 

 

 

 

Výměnný pobyt - Belgie
Výjezd

 

Do, Dh

 

 
29.3.
(St)
 

14:15-16:15

Čtvrtletní porada

 

 

 

 

Krajské kolo soutěže v Fj
1 žák

 

 

 

 
30.3.
(Čt)
 

12:00

Planetárium - Gravitace

1.C

Pl (1.C)

 

 

Třídní schůzky

 

 

 

 
31.3.
(Pá)
 

11:50-13:30

povodí Labe
seminář a cvičení z chemie - v rámci hodin garant Čk

 

 

 

 

Stanovení maturitních komisí pro ústní zkoušky, odevzdání seznamů četby řediteli školy

 

 

 

 

Krajské kolo - BiO
4 žáci

 

 

 

 
3.4.
(Po)
 

 

OČj - krajské kolo

 

Bo, Ho

 

 
4.4.
(Út)
 

 

Přednáška workshop doc. Pražáka
v rámci semináře z matematiky

 

 

 

 
5.4.
(St)
 

10:00-11:40

školní kolo CHO kategorie B
dozor: Čk, Ro

 

 

S301

14:00

Na Workcamp již toto léto

 

 

C235

 

Novopacký slavíček

 

Mr

 

 

Dějepisná soutěž gymnázií
3 žáci

 

Ho

 

 

Kolegium

 

 

 

 
6.4.
(Čt)
 

7:05- 9:40

Zahájení SOČ

 

 

T258

13:40-16:15

Hvězdárna - planetárium

1.A

St

 

 

PohárJ. Masopusta
kopaná chlapci

 

Sp

 

 

Standardy PK EV

 

 

 

 

IQ Landia
Liberec

2.D

Pl, Ur

 

 

Okresní kolo SOČ

 

Dh, Ho, Sn

S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, Z309

 
7.4.
(Pá)
 

 

Standardy PK EV

 

 

 

 

Krajské kolo BiO
1 studentka

 

 

 

 

Divadlo a Britská rada - Pardubice

3.A(AdE1), 3.A(AdE2), 3.B(AdE1), 3.B(AdE2), 3.C(AdE1), 3.C(AdE2), 3.D(AdE1), 3.D(AdE2), 3.E(AdE1), 3.E(AdE2)

Čá, Jh

 

 

Náboj - Praha
10 žáků

 

Nk

 

 
8.4.
(So)
 

 

Krajské kolo CHO kategorie C

 

 

 

 
10.4.
(Po)
 

12:00-15:30

Hvězdárna - planetárium

1.B

Kr

 

14:35-16:15

Přednáška a diskuze s primátorem na téma lokální politiky
seminář Politologie 4. ročník - v rámci hodiny žácí semináře Poitologie - 3. ročník účast je možná

 

 

 

 
11.4.
(Út)
 

11:50-14:25

Beseda pro 1 ročník
Skuoina: 1A, 1B, 1C - Nj - začátek 12:00 - oběd po přednášce Skupina: 1D, 1E, 1C - Šj - začátek 12:50 - oběd před přednáškou

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

 

T258

12:00-14:10

Písemná práce z ČjL

 

Čp, Kt, Mk, Nk, Pl, Ro, Sn, Šf, Ši, Vt

 

 

ŠMK

 

Sp

 

 
12.4.
(St)
 

9:00

Maturita z matematiky nanečisto

 

 

V401

14:00

Písemné profilové zkoušky z anglického jazyka
ostatní třídy ředitelské volno

 

Čá, Dh, Jh

 

 

Přijímací zkoušky
8:30 - 10:15 Matematika 10:40 - 11:10 Anglický jazyk 11: 45 - 13:00 Český jazyk

 

 

 

 

Standardy chemie

 

Čk, Ro

 

 

Standardy Biologie

 

Ja, Sn, Ši, Vj

 

 
13.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
14.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
17.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
18.4.
(Út)
 

 

ZSV Standardy

 

Pw

 

 

IVT Standardy

 

 

 

 
19.4.
(St)
 

9:00

Maturita z matematiky nanečisto

 

 

V401

14:00

Písemné profilové zkoušky z německého, francouzského, ruského a španělského jazyka
ostatní - ředitelské volno

 

Ds, Lg, Ma, Mr, Ná, Si

 

 

FO
účast v porotě

 

Kr

 

 

Standardy chemie

 

Čk, Ro

 

 

Soutěž ve španělském jazyce - Praha
+ studentka

 

Tz

 

 

Přijímací zkoušky
8:30 - 10:15 Matematika 10:40 - 11:10 Anglický jazyk 11: 45 - 13:00 Český jazyk

 

 

 

 

Neviditelná výstava
Praha

1.B

Pw

 

 

Standardy Biologie

 

Ja, Sn, Ši, Vj

 

 
20.4.
(Čt)
 

14:00-15:30

prof. Jiří Manďák
přednáška a beseda - kardiochirurgie v praxi Seminář Bi 4. ročník (Vj) v rámci výuky, (Ši) - přesun z pondělí

 

 

S301

 

František Skála - Valdštejnská jízdárna
seminář VV 3 ročník

 

Šf

 

 

Poslední termín pro maturanty - ohlášení termínů přijímacích zkoušek na VŠ zástupcům

 

 

 

 

ZSV Standardy

 

Pw

 

 

IQ Landia - Liberec

2.A

Do, Kr

 

 

Národní technicé muzeum

3.D

Čm, Ro

 

 
21.4.
(Pá)
 

 

Právní hry na MUP
Seminář Ekonomika a právo 3. ročník

 

Ho

 

 
24.4.
(Po)
 

 

Erichment ZOO Dvůr Králové
Semináře Bi 3. ročník

 

Ši, Vj

 

 
25.4.
(Út)
 

 

IQ Landia - Liberec

2.B

Kr, Mk

 

 
26.4.
(St)
 

13:30

Dedline zápisu známek 4. ročník

 

 

 

14:00

Schůzka - Moje škola
Pro všechny, kteří se neúčastní sportovního nebo zážitkového kurzu

 

 

S301

14:45

Klasifikační porada - 4. ročník

 

 

 

 
27.4.
(Čt)
 

 

Odevzdání opravených maturitních písemek z cizích jazyků řediteli školy

 

 

 

 

Národní technické muzeum Praha

3.E

Čk, Vj

 

 
28.4.
(Pá)
 

10:00-11:40

Třídnické hodiny 4 ročník
4A - 113 4B - 410 4C - PF 4D - 302 4E - 308

 

 

 

 

Cermat - zpřístupnění výsledků PZ

 

 

 

 

4. ročník - vysvědčení
vyklizení šatních skříněk

 

 

 

 

Pohár Josefa Masopusta
Krajské finále

 

Sp

 

 
29.4.
(So)
 

 

Krajské kolo CHO
Pardubice

 

 

 

 
1.5.
(Po)
 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
2.5.
(Út)
 

8:00-10:45

Písemná část společné maturitní zkoušky
matematika (8:00 - 10:00)

 

 

A211, M408, M409, M410

13:00-14:30

Písemná část společné maturitní zkoušky
Anglický jazyk - písemná práce (13:15 - 14:15)

 

 

A211, S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
3.5.
(St)
 

8:00- 9:40

Písemná společná část MZ
Český jazyk a lit. DT (8:15 - 9:30)

 

 

A211, S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, M408, M409, M410, F424

11:50-14:25

Písemná společná část MZ
Anglický jazy DT (12:15 - 14:25)

 

 

B201, A211, S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
4.5.
(Čt)
 

8:00- 8:50

Přednáška PČR
Drogy a trestní zodpovědnost - 2. ročník

2.C(Šz), 2.D, 2.E

 

T258

8:55- 9:40

Přednáška PČR
Drogy a trestní zodpovědnost - 2. ročník

2.A, 2.B, 2.C(Np)

 

T258

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 

Písemná část společné MZ
Druhý jazyk (Nj, Rj, Fj. Šp) - PP (8:00 - 9:15) Druhý jazyk (Nj, Rj, Fj. Šp) - DT (12:15 - 14:20)

 

 

A211, A212

 
5.5.
(Pá)
 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
6.5.
(So)
 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
7.5.
(Ne)
 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
8.5.
(Po)
 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
9.5.
(Út)
 

 

Přípravný týden
4 A, B, C, D, E

 

 

 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
10.5.
(St)
 

 

Standardy matematika

 

 

 

 

Praha Národní technické muzeum

3.A

Čk, St

 

 

Přípravný týden
4 A, B, C, D, E

 

 

 

 

Velký divadelní den v Zittau
11 žáků

 

Si

 

 

Národní technické muzeum

3.A

Čk, St

 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
11.5.
(Čt)
 

7:05-10:45

Zahájení SOČ

 

 

T258

13:40-16:15

Fakultní lékárna
Seminář Bi a CH - 3 ročník

3.A(SBi1), 3.A(SBi2), 3.A(SCh1), 3.A(SCh2), 3.B(SBi1), 3.B(SBi2), 3.B(SCh1), 3.B(SCh2), 3.C(SBi1), 3.C(SBi2), 3.C(SCh1), 3.C(SCh2), 3.D(SBi1), 3.D(SBi2), 3.D(SCh1), 3.D(SCh2), 3.E(SBi1), 3.E(SCh1), 3.E(SCh2)

Čk, Ro, Vj

 

 

Krajské kolo SOČ

 

Dm, Dh, Ho

S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, Z309, A311

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 

Přípravný týden
4 A, B, C, D, E

 

 

 

 

Standardy matematika

 

 

 

 

Člověk v tísni z místa kde žijeme
2 žáci (Slabihoudek, Rada)

 

Ho

 

 
12.5.
(Pá)
 

 

Člověk v tísni z místa kde žijeme
2 žáci (Slabihoudek, Rada)

 

Ho

 

 

Standardy matematika

 

 

 

 

Přípravný týden
4 A, B, C, D, E

 

 

 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
13.5.
(So)
 

 

Francie - výměna
31 žáků

 

 

 

 
15.5.
(Po)
 

 

Přípravný týden
4 A, B, C, D, E

 

 

 

 

Výuka ve virtuální realitě

 

 

S301

 
16.5.
(Út)
 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy 4C, 4E

 

 

 

 

Setkání metodiků prevence

 

St

 

 

Vyslaní předsedové

 

Čk, Do, Mk, Vj

 

 

Výuka ve virtuální realitě

 

 

S301

 
17.5.
(St)
 

10:00-18:05

Exkurze Chlum

3.D

Ho

 

 

Výuka ve virtuální realitě

 

 

S301

 

Vyslaní předsedové

 

Čk, Do, Mk, Vj

 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy 4C, 4E

 

 

 

 
18.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy 4C, 4E

 

 

 

 

Vyslaní předsedové

 

Čk, Do, Mk, Vj

 

 

Výuka ve virtuální realitě

 

 

S301

 
19.5.
(Pá)
 

 

Přednáška
Simulace legislativního procesu na KÚ KHK vybraní studenti Semináře SSE a PMV

 

Kv, Pu

 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy 4C, 4E

 

 

 

 

Vyslaní předsedové

 

Čk, Do, Mk, Vj

 

 

Výuka ve virtuální realitě

 

 

S301

 
22.5.
(Po)
 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy4A, 4B, 4D

 

 

 

 
23.5.
(Út)
 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy4A, 4B, 4D

 

 

 

 
24.5.
(St)
 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy4A, 4B, 4D

 

 

 

 
25.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy4A, 4B, 4D

 

 

 

 

Exkurze
Pivovar a pivovarské muzeum - Plzeň

3.B

Nk

 

 
26.5.
(Pá)
 

 

Ústní maturitní zkoušky třídy4A, 4B, 4D

 

 

 

 
29.5.
(Po)
 

 

Standardy PK ZSV

 

 

 

 
30.5.
(Út)
 

 

Standardy PK ZSV

 

 

 

 

Pohár Josefa Masopusta
kvalifikace na republikové kolo

 

Sp

 

 
31.5.
(St)
 

10:00-12:35

Kytice - divadlo
Literární seminář 3. ročník

 

Kj

 

12:00

Kolegium

 

 

 

14:00

Vernisáž
Hv, VV

 

 

 

 

Standardy PK ZSV

 

 

 

 

Návštěva pedagogů z Kasselu

 

 

 

 
1.6.
(Čt)
 

 

Návštěva pedagogů z Kasselu

 

 

 

 

Standardy Rj

 

 

 

 
2.6.
(Pá)
 

16:00

Předání maturitních vysvědčení
v tělocvičně školy

 

 

T258

 

Návštěva pedagogů z Kasselu

 

 

 

 

Standardy Rj

 

 

 

 
6.6.
(Út)
 

 

Bi - soutěž v poznávání živočichů a rostlin - okresní kolo
3 žáci - Biskupské gymnázium B. Balbína

 

 

 

 
7.6.
(St)
 

8:00- 9:40

Exkurze Hučák

3.A

St

 

 

Pohár Josefa Masopusta
republikové finále

 

Mt, Sp

 

 
8.6.
(Čt)
 

 

Pohár Josefa Masopusta
republikové finále

 

Mt, Sp

 

 
19.6.
(Po)
 

 

Zážitkový kurz

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Bo, Dh, Hb, Jh, Kv, Pk, Pw, Ťu

 

 

Moje škola, sportovní a zážitkový kurz

 

 

 

 

Sportovní kurz

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Čp, Če, Dm, Do, Ho, Mk, Mt, Sp, Sn, Vt, Vj

 

 
20.6.
(Út)
 

 

Zážitkový kurz

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Bo, Dh, Hb, Jh, Kv, Pk, Pw, Ťu

 

 

Moje škola, sportovní a zážitkový kurz

 

 

 

 

Sportovní kurz

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Čp, Če, Dm, Do, Ho, Mk, Mt, Sp, Sn, Vt, Vj

 

 
21.6.
(St)
 

 

Zážitkový kurz

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Bo, Dh, Hb, Jh, Kv, Pk, Pw, Ťu

 

 

Moje škola, sportovní a zážitkový kurz

 

 

 

 

Sportovní kurz

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Čp, Če, Dm, Do, Ho, Mk, Mt, Sp, Sn, Vt, Vj

 

 
22.6.
(Čt)
 

 

Zážitkový kurz

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Bo, Dh, Hb, Jh, Kv, Pk, Pw, Ťu

 

 

Moje škola, sportovní a zážitkový kurz

 

 

 

 

Sportovní kurz

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Čp, Če, Dm, Do, Ho, Mk, Mt, Sp, Sn, Vt, Vj

 

 
23.6.
(Pá)
 

 

Zážitkový kurz

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Bo, Dh, Hb, Jh, Kv, Pk, Pw, Ťu

 

 

Moje škola, sportovní a zážitkový kurz

 

 

 

 

Sportovní kurz

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Čp, Če, Dm, Do, Ho, Mk, Mt, Sp, Sn, Vt, Vj

 

 
27.6.
(Út)
 

12:30

Schůzka VPK

 

 

S301

14:00-15:30

Schůzky PK
Čj, Cj, TV, Ch, Z, IVT

 

 

 

16:15

Konec zápisu známek

 

 

 

16:30

Schůzka pro rodiče žáků budoucího prvního ročníku

 

 

 

 

Ukončení výuky 11:40

 

 

 

 
28.6.
(St)
 

8:00- 8:40

Hodnocení

3.B

Kt

V401

8:00

Úklid školy a okolí dle rozpisu

 

 

 

8:00- 8:40

Hodnocení

3.A

Kj, Ná

V403, V407

8:00-13:30

Koncert Praha - Rudolfinum

1.A(Hva), 1.B(Hva), 1.C(Hv), 1.D(Hv), 1.E(Hv)

Ká, Mr

 

8:40- 9:20

Hodnocení

3.C

Kj, Ná

V403, V407

8:40- 9:20

Hodnocení

3.E

Kt

V401

9:20-10:00

Hodnocení

3.D

Kt

V401

13:00

Klasifikační porada

 

 

 

 
29.6.
(Čt)
 

8:00- 9:30

Schůzky předmětových komisí
ZSV, Aj, Fy

 

 

 

9:30-11:00

Schůzky předmětových komisí
D, Bi, M, EV

 

 

 

11:50-13:30

Kino Centrál - Pomsta
v doprovodu třídních; sraz 11:45 před kinem

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

 

 

15:00

deadline předání pedagogické dokumentace a požadavků na doklasifikace

 

 

 

16:00-18:05

Teambuilding pedagogického sboru

 

 

 

 
30.6.
(Pá)
 

9:00

Vysvědčení

 

 

 

10:00-11:30

Závěrečná porada

 

 

 

 
28.8.
(Po)
 

9:00-18:05

Provozní porada

 

 

 

 
29.8.
(Út)
 

 

Doklasifikace

 

 

 

 
30.8.
(St)
 

 

Doklasifikace
v dopoledních hodinách

 

 

 

 
31.8.
(Čt)
 

 

Doklasifikace
v dopoledních hodinách

 

 

 

12.7.2017 (12:01)

Zpracováno v systému Bakaláři