Přehled akcí: školní rok 2017/18

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Pá)
 

8:00- 9:30

Schůzky PK
D, Bi, M, EV

 

 

 

9:00

Profilová zkouška písemná - Aj (GJKT)

 

 

 

10:00

Provozní porada

 

 

S301

 

Písemné zkoušky společné zkoušky (SPŠS)
dle pozvánek

 

 

 

 
4.9.
(Po)
 

16:30

Schůzka s rodiči -jazykový pobyt Eastbourne

 

Ds, Mr

A311

 

Písemné zkoušky společné části
SPŠS

 

 

 

 
5.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz - první ročník

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

Čm, Do, Ho, Hb, Ke, Kt, Mr, Pe, Pl, Ro

 

 

Písemné zkoušky společné části
SPŠS

 

 

 

 
6.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz - první ročník

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

Čm, Do, Ho, Hb, Ke, Kt, Mr, Pe, Pl, Ro

 

 

Písemné zkoušky společné části
SPŠS

 

 

 

 
7.9.
(Čt)
 

13:30

Profilová písemná maturitní práce - Fj

 

Ma

F232

 
11.9.
(Po)
 

7:30

Podzimní termín - ustní maturitní zkoušky

 

 

M148, Č151

8:00-10:00

Burza učebnic
Burza se koná v aule školy.

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

 

 

11:50-16:15

Předseda maturitní komise na GYBONu

 

Do

 

 
13.9.
(St)
 

14:00

CCI - Informace o studiu v zahraničí

 

 

A311

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 
14.9.
(Čt)
 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 
15.9.
(Pá)
 

10:55-17:10

Oslava Dne nezávislosti Mexika na velvyslavectví
2 žákyně

 

Tz

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 
16.9.
(So)
 

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 
17.9.
(Ne)
 

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 
18.9.
(Po)
 

8:00- 9:40

Přednáška pro žáky

1.B, 1.C(Rz), 1.E

 

T258

8:55-10:45

Přednáška pro žáky

1.A, 1.C(Fz), 1.D

 

T258

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 
19.9.
(Út)
 

8:00- 9:40

Přednáška pro žáky

4.A, 4.B, 4.C(Rz)

 

T258

8:55-10:45

Přednáška pro žáky

4.C(Nz), 4.D, 4.E

 

T258

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 

Mezi mosty

 

 

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 
20.9.
(St)
 

8:00- 9:40

Přednáška pro žáky

3.A, 3.B, 3.C(Aj1)

 

T258

8:55-10:45

Přednáška pro žáky

3.C(Aj2), 3.D, 3.E

 

T258

14:15

Správným směrem - pro pedagogický sbor
Drogy ve školním prostředí

 

 

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 

Atletický pohár SŠ okres Hradec Králové
vybraní studenti

 

Mt

 

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 
21.9.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Přednáška pro žáky

2.A, 2.B, 2.D(Njp)

 

T258

8:55-10:45

Přednáška pro žáky

2.C, 2.D(Rj), 2.E

 

T258

16:00

Třídní schůzky pro rodiče žáků prvního ročníku

 

 

 

16:15

Rada školy
změny ŠVP příprava voleb

 

 

 

17:00

Přednáška - Správným směrem pro rodiče
Drogy ve školním prostředí

 

 

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
8 žáků

 

Ds, Mr

 

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 
22.9.
(Pá)
 

 

Řím - aplikovaná matematika
20 žáků

 

Hb, Kt, Nk

 

 

FCE

 

 

V401, V407

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 
23.9.
(So)
 

 

Řím - aplikovaná matematika
20 žáků

 

Hb, Kt, Nk

 

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 
24.9.
(Ne)
 

 

Řím - aplikovaná matematika
20 žáků

 

Hb, Kt, Nk

 

 

Poznávací zájezd - Anglie

 

Čá, Jh

 

 
25.9.
(Po)
 

 

Řím - aplikovaná matematika
20 žáků

 

Hb, Kt, Nk

 

 

Odbíjení dívky
na GyBONu

 

Ta

 

 

ZOO Dvůr Králové

3.B

Mk, Ro (3.B)

 

 
26.9.
(Út)
 

 

Řím - aplikovaná matematika
20 žáků

 

Hb, Kt, Nk

 

 

ZOO Dvůr Králové

3.A

Do, Ja (3.A)

 

 
27.9.
(St)
 

 

Řím - aplikovaná matematika
20 žáků

 

Hb, Kt, Nk

 

 

Odbíjená chlapci - okresní kolo
garant Sp

 

 

 

 

ZOO Dvůr Králové

3.D

Sn (3.D), Ur

 

 
28.9.
(Čt)
 

 

Řím - aplikovaná matematika
20 žáků

 

Hb, Kt, Nk

 

 
29.9.
(Pá)
 

 

Zveřejnění témat profilových maturitních zkoušek

 

 

 

 

Ředitelké volno
Instalace informačního systému

 

 

 

 

Zveřejnění seznamu literárních děl pro SČ MZ - Český jazyk a literatura

 

 

 

 
2.10.
(Po)
 

 

Návštěva pedagogů z Psczcyny
přesunoto

 

 

 

 
3.10.
(Út)
 

9:40-10:00

Schůza zástupců 4. ročníku, třídních, vedení
Předstužkovací akce

 

 

 

 

Volby na nečisto

 

 

M410

 
4.10.
(St)
 

 

Volby na nečisto

 

 

M410

 

Přednáška prevence rakoviny
4B - 2. hodina (posilovna a 114) 4C, 4D - 3 hodina - (učebny biologie) 4A, 4E - 4 hodina (posluchárna Fy a 424)

 

 

 

 
5.10.
(Čt)
 

 

Zeměpisná exkurze
Broumovské stěny

3.B

Ja, Mk

 

 
6.10.
(Pá)
 

 

Terezín

4.A

Nv, Vk

 

 

Stužkovací večírek - 4. E

 

 

 

 
9.10.
(Po)
 

 

ZOO Dvůr Králové

3.C, 3.E

Čp, Vj

 

 

Fotografování tříd

 

 

 

 
10.10.
(Út)
 

8:00-14:25

Matematický orienťák

1.A

Kt

S215

8:00- 9:40

Divadlo Drak

2.A

Čm (2.A)

 

10:30-12:30

Divadlo Drak

2.B

Bo (2.B)

 

 

Pohár J. Masopusta - okresní kolo
13 žáků + Sp

 

 

 

 

Divadelní expedice v německém Zittau
10 žáků

 

Mr

 

 
11.10.
(St)
 

8:00- 9:40

Divadlo drak

2.D

Bo (2.D)

 

10:00-10:45

Přírodovědný klokan
zájemci z 1. a 2. ročníku posluchárny fyziky a chemie

 

Nk, Ro

C235, F417

10:30-12:30

Divadlo Drak

2.E

Pk

 

12:45-16:15

Forum 2000: Festival demokracie
vybraní žáci (20)

 

Kv

 

 

Pohár J. Masopusta - okresní finále
13 žáků + Sp

 

Sp

 

 

Rozhodčí - stolní tenis pro mentálně postižené
24 studentů - seznam bude rozeslán

 

 

 

 
12.10.
(Čt)
 

10:30-12:30

Divadlo Drak

2.C

Ks

 

 
13.10.
(Pá)
 

 

Stužkovací večírek 4. B

 

 

 

 
16.10.
(Po)
 

8:00-14:25

Všestary - archeopark

1.A

Bo (1.A)

 

10:00-16:15

Všestary - archeopark

1.D

Hb (1.D)

 

 

Terezín

4.B, 4.D

Dh, Ho (4.D), Mv (4.D)

 

 
17.10.
(Út)
 

8:00-14:25

Všestary - archeopark

1.E

Hb (1.E)

 

10:00-16:15

Všestary - archeopark

1.C

Ta (1.C)

 

 

Terezín

4.B, 4.D

Dh, Ho (4.D), Mv (4.D)

 

 
18.10.
(St)
 

 

Terezín

4.B, 4.D

Dh, Ho (4.D), Mv (4.D)

 

 
19.10.
(Čt)
 

8:00-14:25

Všestary - archeopark

1.B

Ho (1.B)

 

 

Návštěva ruského centra
SRj - 4. ročník

4.C(SRJ), 4.D(SRJ)

Lg (4.D(SRJ))

 

 
20.10.
(Pá)
 

 

Stužkovací večírek 4A

 

 

 

 

FCE exams

 

 

V401, V407

 
22.10.
(Ne)
 

 

Výměnný pobyt Belgie (Polsko, Rakousko)
5 studentů - 3 ročník

 

Dh, Pz

 

 
23.10.
(Po)
 

 

Výměnný pobyt Belgie (Polsko, Rakousko)
5 studentů - 3 ročník

 

Dh, Pz

 

 
24.10.
(Út)
 

 

Terezín

4.C, 4.E

Hb (4.C), Ke (4.E)

 

 

Výměnný pobyt Belgie (Polsko, Rakousko)
5 studentů - 3 ročník

 

Dh, Pz

 

 
25.10.
(St)
 

12:00

Kolegium

 

 

 

 

Výměnný pobyt Belgie (Polsko, Rakousko)
5 studentů - 3 ročník

 

Dh, Pz

 

 

Stužkovací večírek 4D

 

 

 

 
26.10.
(Čt)
 

8:30-14:30

Školení - Google apps

 

 

V403, V407

 

Výměnný pobyt Belgie (Polsko, Rakousko)
5 studentů - 3 ročník

 

Dh, Pz

 

 
27.10.
(Pá)
 

 

Výměnný pobyt Belgie (Polsko, Rakousko)
5 studentů - 3 ročník

 

Dh, Pz

 

 
28.10.
(So)
 

 

Výměnný pobyt Belgie (Polsko, Rakousko)
5 studentů - 3 ročník

 

Dh, Pz

 

 
30.10.
(Po)
 

 

Zveřejnění témat 3. části SČ MZ z cizích jazyků

 

 

 

 
1.11.
(St)
 

 

Příběhy bezpráví
2 studenti

 

Ho

 

 

Divadlo Pardubice
Literární seminář 3. a 4. ročník

 

Kj

 

 
2.11.
(Čt)
 

 

Gaudeamus - Brno

4.A, 4.B

Nk (4.B), St (4.A)

 

 
3.11.
(Pá)
 

13:00

Krajské kolo logické olympiády - Krajský úřad
seznam žáků kteří se kvalifikovali je na Webu školy

 

 

 

 
6.11.
(Po)
 

 

Piškvorky
oblastní kolo

 

 

S301

 

Basketbal dívky

 

Ta

 

 
7.11.
(Út)
 

12:45-14:00

Divadlo drak
A Midsummer Night´s Dream - ukončení výuky ve 12:25, sraz ihned před školou.

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Čp (3.C), Čá (3.B), Ds (3.D), Jh (3.A), Sm (3.E)

 

 
8.11.
(St)
 

8:00- 9:40

CHO - školní kolo kategorie A
Jeden žák

 

Čk

B239

13:30-20:00

Regionální přebor ve stolním tenisu sportovců s mentálním postižením
skupina žáků - rozhodčí Garant Mgr. Skoupil

 

 

 

14:00

Klasifikační porada

 

 

 

 
9.11.
(Čt)
 

7:05-12:15

Regionální přebor ve stolním tenisu sportovců s mentálním postižením
skupina žáků - rozhodčí Garant Mgr. Skoupil

 

 

 

 

Schůzky s rodiči a členská schůze Spolku Vítěz
a volby do Rady školy (učitelé, rodiče)

 

 

 

 
10.11.
(Pá)
 

8:00-13:30

Den VŠ na GJKT
Absolventský klub

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

Be, Bo (2.D), Čp (3.C), Čá, Čk (4.E), Čm (2.A), Dm, Do (3.A), Dh, Ds, Fr, Hk, Ho (3.E), Hb (1.E), Jh (2.C), Ja, Ke (1.C), Kt (1.A), Ká, Kr (2.B), Ks, Kj, Kv, Lg, Ma, Mk (3.B), Mš, Mt, Mv, Mr (1.B), No, Nv, Ná, Nk (4.B), Pj, Pe, Pk, Pl (1.D), Tz, Prak, Pz, Ro (4.D), Si, Sp, Sm, Sn (3.D), St (4.A), Ši (4.C), Šc, Ta, Ur, Vk, Vt, Vj (2.E), Ťu

 

 
16.11.
(Čt)
 

 

Basketbal dívky - kraj
3 dívky

 

Ta

 

 
20.11.
(Po)
 

12:45-14:25

Petrof
1A - Hudební výchova pedagogicý dozor Mgr. Merkl

 

 

 

 

Návštěva Senátu a Poslanecké sněmovny
Studentský patlament

 

Vk

 

 
21.11.
(Út)
 

8:55-10:45

Petrof
1B - Hudební výchova pedagogicý dozor Mgr. Merkl

 

 

 

10:55-12:35

Petrof
1E - Hudební výchova pedagogicý dozor Mgr. Kotlerová

 

 

 

 

Exkurze
iQLANDIA Liberec

2.A, 2.C

Pl (2.C), St (2.A)

 

 
22.11.
(St)
 

11:50-13:30

Petrof
1C+ D - Hudební výchova pedagogicý dozor Mgr. Kotlerová

 

 

 

14:15

Lingvistická olympiáda

 

 

Č308

14:15

FCE zkoušky nanečisto

 

 

 

 
23.11.
(Čt)
 

 

Exkurze
iQLANDIA Liberec

2.D, 2.E

Pe (2.E), Pl (2.D)

 

 
28.11.
(Út)
 

14:00-16:15

Školení Google apps - 2 část

 

 

V401

 

GivingTuesdayCZ - den dobrovolnictví
semináře pro 1. a 2. ročníky v rámci výuky

 

 

 

 
29.11.
(St)
 

11:50-13:30

Petrof
1C + D - Hudební výchova (Aj) pedagogicý dozor Mgr. Merkl

 

 

 

14:15

FCE zkoušky nanečisto

 

 

 

14:15

Školní kolo OČj

 

Bo

S301

 
30.11.
(Čt)
 

 

Volejbal dívky - kraj

 

Ta

 

 
1.12.
(Pá)
 

 

FCE

 

 

V401, V407

 

Vánoční Vídeň - exkurze
vybraní žáci

 

Ks, Mš

 

 
2.12.
(So)
 

 

SCIO přijímačky nanečisto pro ZŠ
zodpovídá Hodný

 

 

 

 
4.12.
(Po)
 

 

Vazební věznic - Pankrác
Seminář EPR 3. a 4. ročník

 

Ho

 

 
5.12.
(Út)
 

 

Soutěž 5 jazyků - Holice

 

Tz

 

 
6.12.
(St)
 

14:00

Školní kolo konverzační soutěže v Nj

 

 

 

 
7.12.
(Čt)
 

16:20

Školská rada
Malá sborovna

 

 

 

 
8.12.
(Pá)
 

 

Exkorze do Parlamentu ČR
Seminář PMV 3. ročník, výběr PMV 4. ročník

 

Kv, Vk

 

 
9.12.
(So)
 

 

Krajsé kolo CHO
Slabihoudek (4. D)

 

 

 

 
11.12.
(Po)
 

 

Alpy
Výběrový zájezd - účast schvaluje třídní učitel Zařizuje: Vt, Mt

 

Mt, Sp, Ta, Vt

 

 
12.12.
(Út)
 

8:00- 8:45

Návštěva ambasadora DofE

1.C, 1.D, 1.E

Dh

S301

10:00-11:40

Kino Centrál
Den na zázračné planetě

3.A(SBi1), 3.A(SBi2), 3.A(SBi3), 3.B(SBi1), 3.B(SBi2), 3.B(SBi3), 3.C(SBi2), 3.C(SBi3), 3.D(SBi1), 3.D(SBi2), 3.D(SBi3), 3.E(SBi1), 3.E(SBi2), 3.E(SBi3)

Ši, Vj

 

 

Prezidentské volby na nečisto
horní vestibul

 

 

 

 

Alpy
Výběrový zájezd - účast schvaluje třídní učitel Zařizuje: Vt, Mt

 

Mt, Sp, Ta, Vt

 

 
13.12.
(St)
 

14:00

Školní kolo konverzační soutěže v Aj

 

 

 

14:15

Porada vedoucích PK

 

 

 

 

Prezidentské volby na nečisto
horní vestibul

 

 

 

 

Alpy
Výběrový zájezd - účast schvaluje třídní učitel Zařizuje: Vt, Mt

 

Mt, Sp, Ta, Vt

 

 
14.12.
(Čt)
 

 

Alpy
Výběrový zájezd - účast schvaluje třídní učitel Zařizuje: Vt, Mt

 

Mt, Sp, Ta, Vt

 

 
15.12.
(Pá)
 

 

Alpy
Výběrový zájezd - účast schvaluje třídní učitel Zařizuje: Vt, Mt

 

Mt, Sp, Ta, Vt

 

 
22.12.
(Pá)
 

10:55

Předvánoční zpívání na schodech
ve vestibulu v prvnímpatře

 

 

 

 

Vydávání obědů do 12:30

 

 

 

 
4.1.
(Čt)
 

 

Volejbal dívky
Liberec - kvalifikace na finále

 

Ta

 

 
10.1.
(St)
 

14:15-18:05

Provozní porada

 

 

 

 
11.1.
(Čt)
 

14:30-18:30

Den otevřených dveří pro uchazeče o studium
Hromadné prezentace v 15:00 a 16:30 hod.

 

 

 

 
16.1.
(Út)
 

14:35-16:15

Návštěva galerie
seminář VV 4 ročník - v rámci výuky

 

 

 

 

Volby na nečisto - 2. kolo

 

 

 

 
17.1.
(St)
 

 

Volby na nečisto - 2. kolo

 

 

 

 
18.1.
(Čt)
 

14:35-16:15

Seminář VV 3. ročník
Návštěva galerie

 

 

 

 
19.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples

 

 

 

 
20.1.
(So)
 

 

SCIO přijímačky nanečisto pro ZŠ
zodpovídá Hodný

 

 

 

 
21.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - Vraní bouda
náhr. Kj

1.A

Do, Ta, Vt

 

 
22.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - Vraní bouda
náhr. Kj

1.A

Do, Ta, Vt

 

 
23.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - Vraní bouda
náhr. Kj

1.A

Do, Ta, Vt

 

 
24.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - Vraní bouda
náhr. Kj

1.A

Do, Ta, Vt

 

 
25.1.
(Čt)
 

9:45

Akce - únor (vedoucí PK)
malá sborovna

 

 

 

 

Lyžařský kurz - Vraní bouda
náhr. Kj

1.A

Do, Ta, Vt

 

 
26.1.
(Pá)
 

14:00

Konec zápisu známek

 

 

 

 

Lyžařský kurz - Vraní bouda
náhr. Kj

1.A

Do, Ta, Vt

 

 
29.1.
(Po)
 

16:30

klasifikační porada

 

 

 

 

Okresní kolo OČj

 

 

 

 
30.1.
(Út)
 

8:00- 8:45

DofE_ přednáška
v rámci třídnických hodin

1.A, 1.B

Ds, Kt (1.A), Mr (1.B)

S301

8:00-12:35

MO - školní kolo

 

 

S215

 

Florbal chlapci

 

Vt

 

 
31.1.
(St)
 

 

pololetní vysvědčení
12:45 v kmenových třídách posuny vyučování se ruší

 

 

 

 
1.2.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

 

 

 
2.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
5.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - Energetik

1.B, 1.C

Mt, Mr, Sp, Ta, Vj

 

 
6.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - Energetik

1.B, 1.C

Mt, Mr, Sp, Ta, Vj

 

 
7.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - Energetik

1.B, 1.C

Mt, Mr, Sp, Ta, Vj

 

 
8.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - Energetik

1.B, 1.C

Mt, Mr, Sp, Ta, Vj

 

 
9.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - Energetik

1.B, 1.C

Mt, Mr, Sp, Ta, Vj

 

 
10.2.
(So)
 

 

Lyžařský kurz - Energetik

1.B, 1.C

Mt, Mr, Sp, Ta, Vj

 

 
13.2.
(Út)
 

 

Okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce
Jiří Petera 3 B

 

 

 

 

Okresní kolo Soutěže v Nj
Kazaková, Kábrtová

 

 

 

 
14.2.
(St)
 

9:00

Školní kolo ObO

 

 

B239

14:15

KM dílna čtení
Zrušeno pro nemoc lektorky!

 

 

Š414

 

Florbal - dívky

 

Vt

 

 
15.2.
(Čt)
 

 

Člověk v tísni - Z místa, kde žijeme
2 žáci - 2C

 

Ho

 

 
16.2.
(Pá)
 

10:00-13:30

Klicperovo divadlo
Úplné zatměmí

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Bo (3.A), Ds (3.E), Ká (3.C), Kj (3.B), Ur (3.D)

 

 

Člověk v tísni - Z místa, kde žijeme
2 žáci - 2C

 

Ho

 

 
17.2.
(So)
 

 

FCE

 

 

 

 
19.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
20.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
21.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
22.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
23.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
27.2.
(Út)
 

 

Narodní technické muzeum Praha

3.E

Ho (3.E), Nk (3.E)

 

 
28.2.
(St)
 

9:45

Akce - březen
malá sborovna

 

 

 

14:15

Prezentiáda

 

 

S301

 
3.3.
(So)
 

 

Lyžařký kurz Energetik

1.D, 1.E

Dm, Mt, Sp, Ta, Vj

 

 
4.3.
(Ne)
 

 

Lyžařký kurz Energetik

1.D, 1.E

Dm, Mt, Sp, Ta, Vj

 

 
5.3.
(Po)
 

 

Lyžařký kurz Energetik

1.D, 1.E

Dm, Mt, Sp, Ta, Vj

 

 

Metodická exkurze - učitelé z Pszczyny
(anglický, německý jazyk, fyzika, zeměpis, matematika)

 

 

 

 
6.3.
(Út)
 

 

Lyžařký kurz Energetik

1.D, 1.E

Dm, Mt, Sp, Ta, Vj

 

 

Metodická exkurze - učitelé z Pszczyny
(anglický, německý jazyk, fyzika, zeměpis, matematika)

 

 

 

 
7.3.
(St)
 

 

Lyžařký kurz Energetik

1.D, 1.E

Dm, Mt, Sp, Ta, Vj

 

 

Metodická exkurze - učitelé z Pszczyny
(anglický, německý jazyk, fyzika, zeměpis, matematika)

 

 

 

 
8.3.
(Čt)
 

 

Lyžařký kurz Energetik

1.D, 1.E

Dm, Mt, Sp, Ta, Vj

 

 
9.3.
(Pá)
 

 

Lyžařký kurz Energetik

1.D, 1.E

Dm, Mt, Sp, Ta, Vj

 

 

Školní kolo SOČ
v rámci semináře Psychologie

 

 

 

 
14.3.
(St)
 

14:30

Setkání bývalých zaměstnanců

 

 

A311

 
16.3.
(Pá)
 

10:00-11:40

Matematický klokan
viz samostatný rozvrh

1.B, 1.D, 2.D, 4.B

Nk, Pl

C235, S301, D305, M410, Š414, F417, F424

 

Absolventský ples
Adal

 

 

 

 
19.3.
(Po)
 

 

Krajské kolo soutěže v Rj
3 žáci

 

 

 

 
20.3.
(Út)
 

8:55-11:40

Pedagogické dny na PdF UHK
Výuka Fj zábavnou formou 2B - skupina Fj

 

Ds

 

 
21.3.
(St)
 

8:00- 9:40

Školní kolo CHO

 

Čk

Č307

10:55-13:30

Praktická část CHO - školní kolo

 

Čk

C240

14:00

Školní kolo soutěže v předčítání "Bücherwurm 2018

 

 

N411

14:00

Nostrifikační zkoušky

 

Čá, Ds, Ja, No, Sn

A311

14:15

KM dílna čtení
Zrušeno pro nemoc lektorky!

 

 

Š414

 

KS v německém jazyce
Biskpské gymnázium

 

Si

 

 

Krajské kolo soutěže ve Fj
vybraní žáci (Gybon)

 

 

 

 
22.3.
(Čt)
 

 

Krajské kolo soutěže v Šj
vybraní žáci (PSJG)

 

 

 

 
23.3.
(Pá)
 

 

FCE

 

 

V401, V407

 
24.3.
(So)
 

 

SCIO přijímačky nanečisto pro ZŠ
zodpovídá Hodný

 

 

 

 

FCE

 

 

V401, V407

 
26.3.
(Po)
 

9:45

Akce - duben

 

 

 

 

Exkurze ČNB
2A v rámci hodiny ZSV

 

 

 

 

Krajské kolo BiO - kategorie A
2 žáci

 

 

 

 
27.3.
(Út)
 

 

Národní technické muzeum Praha

3.A

Čk, Do (3.A)

 

 
28.3.
(St)
 

14:15

Klasifikační porada

 

 

 

 
29.3.
(Čt)
 

 

Velikonoce

 

 

 

 
30.3.
(Pá)
 

 

Velikonoce

 

 

 

 
2.4.
(Po)
 

 

Velikonoce

 

 

 

 
3.4.
(Út)
 

 

Exkurze ČNB
2C v rámci ZSV

 

 

 

 
5.4.
(Čt)
 

8:55-14:25

Dějepisná soutěž gymnázií

 

Ta

 

16:30-18:00

Konzultace pro rodiče a členská schůze Spolku Vítěz

 

 

 

 

Krajské kolo OČJ

 

Bo, Ho

 

 
6.4.
(Pá)
 

 

Biologická olympiáda - krajské kolo
jeden žák

 

 

 

 
9.4.
(Po)
 

7:05-17:10

Okresní kolo SOČ

 

Dh, Ho, Kr

S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, Z309

7:05-10:45

Zahájení SOČ

 

 

T258

 
10.4.
(Út)
 

8:00- 9:40

CHO - kategorie B

 

Čk

S215

8:00-11:40

Planetárium

1.A, 1.C

Kt (1.A), Pe (1.C)

 

 

Fake News
studenti semináře Social studies 4 ročník, v rámci hodiny garant Kv

 

 

 

 
11.4.
(St)
 

8:00-12:35

Nevypusť duši
workshop o psychohygieně 1C - 112 1D - 113 1E - 311

1.C, 1.D, 1.E

Hb (1.E), Ke (1.C), Mv (1.D)

N112, A113, A311

8:00-11:40

Odpadá

4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

 

 

11:45-14:30

Maturitní písemná práce z ČjL

4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

Čk, Kt, Kr, Mk, Pj, Ro, Sn, St, Ta, Vt, Vj

 

14:30

Schůzka vedoucích PK

 

 

 

 

ŠMK

 

Sp

 

 
12.4.
(Čt)
 

8:00-12:35

Nevypusť duši
workshop o psychohygieně 1A - 112 1B - 113

1.A, 1.B

Kt (1.A), Mr (1.B)

N112, A113

8:50

Písemná práce - profilová zkouška - druhý cizí jazyk
Nj - 202 Rj - 201 Šj - 211 Fj - 212

 

Ds, Lg, Ma, Tz, Si

B201, B202, A211, A212

 

Standardy ZSV

 

 

 

 

Standardy - Ch, Bi

 

 

 

 

Přijímací zkoušky

 

 

 

 
14.4.
(So)
 

 

Krajské kolo CHO - kategorie C

 

 

 

 
16.4.
(Po)
 

8:45-10:30

Písemná práce - profilová zkouška - anglický jazyk

 

Čá, Dh, Jh, Mr

B201, B202, A212

 

Standardy - Ch, Bi

 

 

 

 

Standardy ZSV

 

 

 

 

Přijímací zkoušky

 

 

 

 
17.4.
(Út)
 

 

Sdílení zkušeností - Zatlanka

 

Hb, Ke, Kv, Mv

 

 

Standardy - Z

 

Ch, Ja, Kt, Sn

 

 
18.4.
(St)
 

14:15

Předmětová komise ČjL

 

 

 

 

Standardy - Z

 

Ch, Ja, Kt, Sn

 

 

IQ landia Liberec

2.B

Ho (2.B), Kr (2.B)

 

 
19.4.
(Čt)
 

 

Ústřední kolo soutěže ve španělštině

 

Tz

 

 

Národní technické muzeum

3.C

Ká (3.C), Ši (3.C)

 

 
20.4.
(Pá)
 

 

Ústy básníka recitační soutěž Praha
3 žáci

 

Tz

 

 
22.4.
(Ne)
 

 

Projektový týden v HK s žáky z Kasselu
výměnný pobyt

 

 

 

 
23.4.
(Po)
 

12:45-16:15

Kam kráčíš střední Evropo?

3.A(Pmv), 3.B(Pmv), 3.C(Pmv), 3.D(Pmv), 3.E(Pmv)

Kv

 

 

Projektový týden v HK s žáky z Kasselu
výměnný pobyt

 

 

 

 

Projekt Long story short (Belgie, Rakousko, Polsko)
na GJKT

 

 

 

 
24.4.
(Út)
 

 

Projekt Long story short (Belgie, Rakousko, Polsko)
na GJKT

 

 

 

 

Projektový týden v HK s žáky z Kasselu
výměnný pobyt

 

 

 

 
25.4.
(St)
 

9:40-10:00

Benefiční koncert a bufet
vestibul školy

 

 

 

 

Nj - Bucherwurm - okresní kolo
jedna studentka

 

 

 

 

Projektový týden v HK s žáky z Kasselu
výměnný pobyt

 

 

 

 

Projekt Long story short (Belgie, Rakousko, Polsko)
na GJKT

 

 

 

 

FO - krajské kolo - kat BCD
2 žáci

 

Kr

 

 
26.4.
(Čt)
 

16:30

Konec zápisu známek

 

 

 

 

Projektový týden v HK s žáky z Kasselu
výměnný pobyt

 

 

 

 

Projekt Long story short (Belgie, Rakousko, Polsko)
na GJKT

 

 

 

 
27.4.
(Pá)
 

8:00-11:40

Hvězdárna

1.D, 1.E

Pe (1.E), Pl (1.D)

 

14:15

Porada pro 4. ročník

 

 

 

 

Projektový týden v HK s žáky z Kasselu
výměnný pobyt

 

 

 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 

Projekt Long story short (Belgie, Rakousko, Polsko)
na GJKT

 

 

 

 
28.4.
(So)
 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 

Projektový týden v HK s žáky z Kasselu
výměnný pobyt

 

 

 

 
29.4.
(Ne)
 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 
30.4.
(Po)
 

14:00

Kulatý stůl s absolventem Martinem Hostákem
Téma - sportovní žurnalistika organizuje - Absolventský klub

 

 

F417

 

Vysvědčení 4. ročník
12:00 - 4A 414 12:00 - 4D 409 12:30 - 4C 410 13:30 - 4E 408 14:00 - 4B 411

 

 

 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 
1.5.
(Út)
 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 
2.5.
(St)
 

8:00-10:00

Matematika DT

 

 

 

12:15

Anglický jazyk PP

 

 

 

14:45

Ruskýjazyk - PP

 

 

 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 
3.5.
(Čt)
 

8:00

Český jazyk a literatura - DT

 

 

 

8:00-13:30

PISA testování
Začátek 8:54 - viz rozpis na nástěnce suplování

 

Mk

V401, V403, V407

11:00

Francouzský, německý, španělský jazyk - PP

 

 

 

13:00

Ruský jazyk - DT

 

 

 

 

Divadlo Praha

3.A(LS), 3.B(LS), 3.C(LS), 3.D(LS), 3.E(LS)

Kj

 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 
4.5.
(Pá)
 

8:00-10:00

Anglický jazyk - DT

 

 

 

12:15

Francouzský, německý, španělský jazyk - DT

 

 

 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 
5.5.
(So)
 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 
6.5.
(Ne)
 

 

Eastbourne
jazykový pobyt - 9 žáků

 

Čá, Mr

 

 
7.5.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 

 
9.5.
(St)
 

10:00

Matematika +

 

 

 

 
10.5.
(Čt)
 

8:00-12:30

Aldis 2018 - taktické cvičení složek IZS
sraz 8:30 parkoviště Aldis vyučování od 6 vyučovací hodiny 2. ročník 11:15 - 12:15 hod. sexuání výchova - přednáška 2A - 301, 2B - 302, 2C - 305, 2D - 306, 2E - 307

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Čá (3.A), Ds (1.D), Ja (1.A), Ks (2.C), Kj (1.B), Mt (2.B), Mv (2.D), Pj (1.E), Tz (3.B), Pz (2.A), Sp (3.E), Ta (1.C), Ur (3.D), Vk (3.C), Vt (2.E)

 

 
11.5.
(Pá)
 

 

Deadline - TK 4 ročník

 

 

 

 
12.5.
(So)
 

 

CHO - krajské kolo kategorie B
2 studenti

 

 

 

 
14.5.
(Po)
 

7:05-10:45

Zahájení SOČ

 

 

T258

7:05-17:10

Krajské kolo SOČ

 

Dh, Ho, Kr

S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, Z309, A311

 

Přípravný týden

 

 

 

 
15.5.
(Út)
 

 

Národní technické muzeum Praha

3.B

Mk (3.B), Ši (3.B)

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
16.5.
(St)
 

14:00

Školení sboru GDPR

 

 

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
17.5.
(Čt)
 

8:00-16:15

ZOO Dvůr Králové

3.A(SBi1), 3.A(SBi2), 3.A(SBi3), 3.B(SBi1), 3.B(SBi2), 3.B(SBi3), 3.C(SBi2), 3.C(SBi3), 3.D(SBi1), 3.D(SBi2), 3.D(SBi3), 3.E(SBi1), 3.E(SBi2), 3.E(SBi3)

Ši (3.A(SBi1)), Vj (3.E(SBi3))

 

8:00-16:15

Národní technické muzeum Praha

3.D

Ro (3.D), Sn (3.D)

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
18.5.
(Pá)
 

 

Literárně historická exkurze

1.B

Kj, Mr

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
21.5.
(Po)
 

8:00-12:35

Nevypusť duši
Organizuje: Mv

1.C

Ke

S301

 

Vyslaní předsedové
Gymnázium B. Němcové a Biskupské Gymnázium

 

Kt, Mr, Pl, Vt

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 
22.5.
(Út)
 

 

Vyslaní předsedové
Gymnázium B. Němcové a Biskupské Gymnázium

 

Kt, Mr, Pl, Vt

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 
23.5.
(St)
 

 

Vyslaní předsedové
Gymnázium B. Němcové a Biskupské Gymnázium

 

Kt, Mr, Pl, Vt

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 
24.5.
(Čt)
 

 

Vyslaní předsedové
Gymnázium B. Němcové a Biskupské Gymnázium

 

Kt, Mr, Pl, Vt

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 
25.5.
(Pá)
 

14:00

Pohovory zájemců o studium v Aj
(budoucí 1. ročník)

 

 

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 
28.5.
(Po)
 

 

Vyslaní předsedové
Biskupské Gymnázium

 

Mk

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 
29.5.
(Út)
 

 

Vyslaní předsedové
Biskupské Gymnázium

 

Mk

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 
30.5.
(St)
 

8:00-10:45

Síla lidskosti - kino Centrál

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Bo (3.B), Hb (3.E), Ke (3.A), Mv (3.D), Ta (3.C)

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 

Vyslaní předsedové
Biskupské Gymnázium

 

Mk

 

 
31.5.
(Čt)
 

 

Vyslaní předsedové
Biskupské Gymnázium

 

Mk

 

 

Ústní maturita

 

 

 

 
6.6.
(St)
 

16:00

Předání maturitních vysvědčení
Adal

 

 

 

 

Standardy Matematika

 

Do, Kt, Mk, No, Nk, Pl, St

 

 
7.6.
(Čt)
 

 

Z místa, kde žijeme
2 žáci 2C

 

Ho

 

 
8.6.
(Pá)
 

 

Z místa, kde žijeme
2 žáci 2C

 

Ho

 

 

FCE

 

 

V401, V407

 
9.6.
(So)
 

 

FCE

 

 

V401, V407

 
11.6.
(Po)
 

 

Standardy Fyzika

 

Kr, Pe, Pl

 

 
12.6.
(Út)
 

 

Standardy Fyzika

 

Kr, Pe, Pl

 

 
13.6.
(St)
 

14:00

Schůzka - Moje škola

 

 

S301

 

Standardy Fyzika

 

Kr, Pe, Pl

 

 
14.6.
(Čt)
 

 

Standardy Fyzika

 

Kr

 

 
15.6.
(Pá)
 

 

Standardy Fyzika

 

Kr

 

 
16.6.
(So)
 

 

FCE

 

 

V401, V407, M408

 
18.6.
(Po)
 

 

Sportovně turistický kurz
Pecka - organizuje P. Skoupil náhradník - Krejsová

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Bo, Dm, Jh, Kr, Mt, Mr, Sp, Sn, Ta, Vt, Vj

 

 

Zážitkový kurz
3. ročník; organizuje Pavel Mervart

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Čá, Do, Dh, Ho, Hb, Ks, Kv, Mv

 

 
19.6.
(Út)
 

 

Sportovně turistický kurz
Pecka - organizuje P. Skoupil náhradník - Krejsová

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Bo, Dm, Jh, Kr, Mt, Mr, Sp, Sn, Ta, Vt, Vj

 

 

Zážitkový kurz
3. ročník; organizuje Pavel Mervart

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Čá, Do, Dh, Ho, Hb, Ks, Kv, Mv

 

 
20.6.
(St)
 

 

Sportovně turistický kurz
Pecka - organizuje P. Skoupil náhradník - Krejsová

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Bo, Dm, Jh, Kr, Mt, Mr, Sp, Sn, Ta, Vt, Vj

 

 

Zážitkový kurz
3. ročník; organizuje Pavel Mervart

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Čá, Do, Dh, Ho, Hb, Ks, Kv, Mv

 

 
21.6.
(Čt)
 

16:30

Schůzky s rodiči žáků budoucího prvního ročníku
1A - 311 (vestibul 1. patro) 1B - 235 (posluchárna Ch) 1C - 202 (poslichárna biologie - přízemí v pravo) 1D - 411 (vestibul 2. patro) 1E - 309 (vestibul 1. patro)

 

 

 

 

Zážitkový kurz
3. ročník; organizuje Pavel Mervart

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Čá, Do, Dh, Ho, Hb, Ks, Kv, Mv

 

 

Sportovně turistický kurz
Pecka - organizuje P. Skoupil náhradník - Krejsová

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Bo, Dm, Jh, Kr, Mt, Mr, Sp, Sn, Ta, Vt, Vj

 

 
22.6.
(Pá)
 

16:00

Konec zápisu známek

 

 

 

 

Zážitkový kurz
3. ročník; organizuje Pavel Mervart

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Čá, Do, Dh, Ho, Hb, Ks, Kv, Mv

 

 

Sportovně turistický kurz
Pecka - organizuje P. Skoupil náhradník - Krejsová

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Bo, Dm, Jh, Kr, Mt, Mr, Sp, Sn, Ta, Vt, Vj

 

 
25.6.
(Po)
 

 

Labutí jezero
sraz v 8:40 hod. u kina Centrál

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

Do, Kt, Mr, Pj, Si

 

 

Den mediálního vzdělávání (1. a 3. ročník)
1. ročník sraz 8:00 v salonech Mojí školy 3. ročník sraz 8:25 v určených třídách

 

 

 

 
26.6.
(Út)
 

8:00

Sporovní den
dle rozpisu

 

 

 

14:00

Klasifikační porada

 

 

 

 
27.6.
(St)
 

8:00-12:30

Multikulturní den
sraz ve třídách v 8:00 Začátek programu 8:30

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

Čá (3.A), Dh (3.B), Ds (1.D), Ja (1.A), Ks (2.C), Kj (1.B), Mt (2.B), Mv (2.D), Pj (1.E), Pz (2.A), Si (3.C), Sp (3.E), Ta (1.C), Ur (3.D), Vt (2.E)

 

 

Multikulturní den
každá třída v doprovodu určeného vyučujícího

 

 

 

 
28.6.
(Čt)
 

8:00

Odevzdání klíčů od šatních skčíněk
1A - 113 1B - 112 1C - 235 1D - 201 1E - 202 2A - 311 2B - 309 2C - 308 2D - 307 2E - 306 3A - 305 3B - 301 3C - 302 3D - 424 3E - 417

 

 

 

8:30

Úklid tříd
Dle rozpisu

 

 

 

 
29.6.
(Pá)
 

8:00

Vysvědčení
v kmenových třídách

 

 

 

9:15

Porada sboru

 

 

 

11.6.2018 (15:39)

Zpracováno v systému Bakaláři