Pro rodiče

Změna § 4 školního řádu

Ve čtvrtek 11. 10. vstoupí v platnost aktualizovaný školní řád. Změna se týká § 4, kde jsou nově upraveny okolnosti uvolňování žáků během vyučování a podmínky pro získání jednorázové nezapočítávané absence. Aktualizovaný školní řád je zveřejněn zde na stránkách školy a ve vitríně v administrativním křídle školy. V příloze najdete formulář pro uvolňování z výuky během dne.

Neudělali jste již dlouho dobrý skutek? Staňte se dobrovolníky...

UŽ DLOUHO JSTE NEUDĚLALI ŽÁDNÝ DOBRÝ SKUTEK? Právě vám dáme možnost to napravit. V sobotu 10. listopadu můžete pomoci dobré věci. Hledáme dobrovolníky, kteří budou v prodejně potravin rozdávat letáky o Národní potravinové sbírce. Lidé, kteří budou mít zájem přispět, mohou nakoupit potraviny navíc a ty vám po jejich zaplacení předají.

5241-1-sbirka-narodni-potravinova-banka[2127].jpg

MATEMATICKÝ ORIENŤÁK 2018

Vážení kolegové, milí vyučující matematiky.

Jako každý rok i letos si Vás a zejména Vaše žáky dovolujeme pozvat do našeho gymnázia na soutěžní klání v matematice. I v roce 2018 pořádáme týmovou soutěž Matematický orienťák 2018 pro dvoučlenné týmy žáků druhého stupně ZŠ a odpovídajících tříd nižších gymnázií.

qrkodformulare.png

Podoba profilové maturitní zkoušky v roce 2019

Podobu profilové maturitní zkoušky na GJKT pro zkušební období jaro 2019, kánon literárních děl pro zkoušku z ČJL a maturitní témata profilových zkoušek najdete v sekci pro studenty - profilová maturita. https://www.gjkt.cz/stranka/maturity 

Matěj Havel, ředitel školy

Orchestr Gymnázia J. K. Tyla

Hrajete na nějaký hudební nástroj? Nikdy jste nehráli v souboru a rádi byste to zkusili? Nebo v orchestru již hrajete, víte, že to je prima, a rádi byste se přidali i k nám? Nebo byste si chtěli zahrát či zazpívat na hudebních akcích školy? Staňte se členy našeho orchestru!