Pro studenty

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN 2018

klokan

10. října 2018 se uskutečnil další ročník soutěže PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN. V kategorii JUNIOR soutěžilo rekordních 133 žáků 1. a 2. ročníku.

Na prvních třech příčkách se umístili tito soutěžící: Tomáš PERIČKA, 2.B (73 bodů); Veronika MERTLÍKOVÁ, 1.E (71 bodů); Jiří NOVÝ, 2.C (71 bodů).

Změna § 4 školního řádu

Ve čtvrtek 11. 10. vstoupí v platnost aktualizovaný školní řád. Změna se týká § 4, kde jsou nově upraveny okolnosti uvolňování žáků během vyučování a podmínky pro získání jednorázové nezapočítávané absence. Aktualizovaný školní řád je zveřejněn zde na stránkách školy a ve vitríně v administrativním křídle školy. V příloze najdete formulář pro uvolňování z výuky během dne.

Neudělali jste již dlouho dobrý skutek? Staňte se dobrovolníky...

UŽ DLOUHO JSTE NEUDĚLALI ŽÁDNÝ DOBRÝ SKUTEK? Právě vám dáme možnost to napravit. V sobotu 10. listopadu můžete pomoci dobré věci. Hledáme dobrovolníky, kteří budou v prodejně potravin rozdávat letáky o Národní potravinové sbírce. Lidé, kteří budou mít zájem přispět, mohou nakoupit potraviny navíc a ty vám po jejich zaplacení předají.

5241-1-sbirka-narodni-potravinova-banka[2127].jpg

ŘÍMANI JSOU ZPĚT

2018-09-28-20-38-16.jpg

Šestnáctičlenná posádka složená ze studentů a učitelů volitelného předmětu aplikovaná matematika (včetně jednoho černého pasažéra) se vrátila z tradiční "římské" exkurze - desetidenní akce s jedním velkým společným jmenovatelem: spoustou zážitků, skvělou partou, nádherným počasím, kupou znalostí a špetkou sebepoznání.

MATEMATICKÝ ORIENŤÁK 2018

Vážení kolegové, milí vyučující matematiky.

Jako každý rok i letos si Vás a zejména Vaše žáky dovolujeme pozvat do našeho gymnázia na soutěžní klání v matematice. I v roce 2018 pořádáme týmovou soutěž Matematický orienťák 2018 pro dvoučlenné týmy žáků druhého stupně ZŠ a odpovídajících tříd nižších gymnázií.

qrkodformulare.png