Třída 1.B - distanční výuka
Třída 3.C - distanční výuka
7. hodina 3. ročníku VL končí v 14,25 hodin

Suplování:   Středa 23.9.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 22.9.2020 (15:19)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.D

Před

Před

Před

Před

Před

     

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

F

 

(Z309)

supluje

Řeháková Markéta

(Db)

 

5.hod

Ch

 

(B202)

supluje

Hanzlíček Libor

(Ro)

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(Ho)

1.C

1.hod

ZSV

 

(Č307)

změna

Svobodová Lenka

 
 

2.hod

Aj

Rj

(R321)

supluje

Beckwith Jane Rea

(Kn)

 

3.hod

Aj

Nz

(N411)

supluje

Čapková Soňa

(Ks)

 

3.hod

Rj

Rj

(R321)

supluje

Procházková Iveta

(Ma)

 

4.hod

M

 

(M409)

navíc

Měkota Tomáš

 
 

4.hod

Cj

Rj

 

odpadá

 

(Ks)

 

4.hod

M

Nz

 

odpadá

 

(Mě)

 

5.hod

M

 

(M409)

navíc

Měkota Tomáš

 
 

5.hod

Cj

Nz

 

odpadá

 

(Ks)

 

5.hod

M

Rj

 

odpadá

 

(Mě)

1.D

2.hod

ZSV

 

(Z309)

supluje

Svobodová Lenka

(Db)

1.E

1.hod

Šp

Šz

(Š414)

navíc

Nováková Jiřina

 
 

1.hod

D

   

odpadá

 

(Ho)

 

3.hod

Aj

Nz

(D214)

supluje

Klement Jakub

(Mš)

2.B

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Čk)

 

2.hod

D

 

(F417)

změna

Malý Vojtěch

 
 

4.hod

M

 

(M410)

změna

Vojkůvková Iva

 
 

5.hod

Cj

 

(M410)

změna

Vachková Tereza

 

2.C

4.hod

D

 

(C235)

supluje

Malý Vojtěch

(Ro)

 

6.hod

Bi

 

(B202)

přesun <<

Stráník Filip

z 7.hod

 

6.hod

Cj

   

odpadá

 

(Ks)

 

7.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 6.hod

2.D

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Sn)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(Mě)

 

1.- 5. hod Přednáška

2.E

2.hod

M

 

(M408)

navíc

Vojkůvková Iva

 
 

2.hod

Cj

Šz

 

odpadá

 

(Ho)

 

2.hod

M

Np

 

odpadá

 

(Vo)

 

3.hod

M

 

(M408)

navíc

Vojkůvková Iva

 
 

3.hod

Cj

Np

 

odpadá

 

(Ho)

 

3.hod

M

Šz

 

odpadá

 

(Vo)

 

4.hod

ZSV

 

(Š414)

změna

Svobodová Lenka

 
 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Čk)

3.A

4.hod

F

Bp

(F424)

supluje

Novák Miroslav

(Pl)

 

5.hod

F

Bp

(F424)

supluje

Kratochvíl Jiří

(Pl)

 

6.hod

VRJ

Rjz

 

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

VRJ

Rjz

 

odpadá

 

(Ma)

3.C

5.hod

Nj

Nz

 

odpadá

 

(Mš)

 

5.hod

Rj

Rz

 

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

VRJ

Rjz

 

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

VRJ

Rjz

 

odpadá

 

(Ma)

3.D

1.hod

Z

Bs

 

odpadá

 

(Sn)

 

2.hod

Z

Bs

 

odpadá

 

(Sn)

 

3.hod

F

Bp

(F423)

supluje

Praktikant Posluchač

(Pe)

 

4.hod

F

Bp

(F423)

supluje

Praktikant Posluchač

(Pe)

 

6.hod

VRJ

Rjz

 

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

VRJ

Rjz

 

odpadá

 

(Ma)

3.E

3.hod

Aj

Np

(N112)

supluje

Dohnal Petr

(Kn)

 

4.hod

M

 

(N411)

navíc

Jandová Jana

 
 

4.hod

Cj

Šz

 

odpadá

 

(Ho)

 

4.hod

M

Np

 

odpadá

 

(Jd)

 

5.hod

Cj

Np

 

odpadá

 

(Ho)

 

5.hod

M

Šz

 

odpadá

 

(Jd)

4.A

6.hod

Ch

Bp

 

odpadá

 

(Ro)

 

7.hod

Ch

Bp

 

odpadá

 

(Ro)

4.B

1.hod

M

   

odpadá

 

(Pl)

 

4.hod

Bi

Bp2

(B201)

supluje

Dmejchal Matěj

(Sn)

 

5.hod

Bi

Bp2

(B201)

supluje

Vojtová Radka

(Sn)

4.C

5.hod

Ch

Bp

(C235)

supluje

Pejšková Barbora

(Čk)

4.D

2.hod

Cj

 

(Č306)

navíc

Kotlerová Jana

 
 

2.hod

Cj

Šz

 

odpadá

 

(Ká)

 

2.hod

M

Nz

 

odpadá

 

(Pl)

 

3.hod

Cj

 

(Č306)

navíc

Kotlerová Jana

 
 

3.hod

Cj

Nz

 

odpadá

 

(Ká)

 

3.hod

M

Šz

 

odpadá

 

(Pl)

 

4.hod

Bi

Bp

(B201)

supluje

Dmejchal Matěj

(Sn)

 

5.hod

Bi

Bp

(B201)

supluje

Vojtová Radka

(Sn)

 

6.hod

Aj

Nz

(D214)

supluje

Beckwith Jane Rea

(Kn)

 

7.hod

Nj

Nz

(F232)

supluje

Sirůčková Jitka

(Mš)

4.E

1.hod

Rj

Rz

 

odpadá

 

(Ma)

 

 

Třída 1.B - distanční výuka
Třída 3.C - distanční výuka

Suplování:   Čtvrtek 24.9.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 22.9.2020 (15:19)

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

M

 

(M409)

navíc

Kratochvíl Jiří

 
 

3.hod

Cj

Šz

 

odpadá

 

(Bo)

 

3.hod

M

Fz

 

odpadá

 

(Kr)

 

4.hod

M

 

(M409)

navíc

Kratochvíl Jiří

 
 

4.hod

Cj

Fz

 

odpadá

 

(Bo)

 

4.hod

M

Šz

 

odpadá

 

(Kr)

1.C

1.hod

F

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

F

 

(Z309)

přesun <<

Řeháková Markéta

z 1.hod

 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(Db)

 

6.hod

Aj

Rj

(S302)

supluje

Merkl Lukáš

(Kn)

 

7.hod

Cj

   

odpadá

 

(Ks)

1.D

5.hod

Cj

 

(Č307)

supluje

Krejsová Lenka

(Bo)

1.E

1.hod

Z

   

odpadá

 

(Db)

 

4.hod

Aj

Nz

(N411)

supluje

Klement Jakub

(Mš)

2.A

6.hod

Bi

 

(B202)

supluje

Vojtová Radka

(Pe)

2.C

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Ro)

 

2.hod

Rj

Rp

(R321)

supluje

Jahnátek František

(Ma)

2.D

2.hod

Nj

Np

(N411)

supluje

Sirůčková Jitka

(Mš)

 

3.hod

Ch

 

(C235)

supluje

Nováková Kateřina

(Ro)

 

7.hod

F

 

(F417)

supluje

Praktikant Posluchač

(Pe)

2.E

3.hod

M

 

(Z309)

navíc

Vojkůvková Iva

 
 

3.hod

Cj

Šz

 

odpadá

 

(Ho)

 

3.hod

M

Np

 

odpadá

 

(Vo)

 

4.hod

M

 

(M408)

navíc

Vojkůvková Iva

 
 

4.hod

Cj

Np

 

odpadá

 

(Ho)

 

4.hod

M

Šz

 

odpadá

 

(Vo)

 

7.hod

Nj

Np

 

odpadá

 

(Kn)

3.B

1.hod

Aj

Nz

 

odpadá

 

(Kn)

 

3.hod

Aj

Nz

(N411)

supluje

Smith Kevin

(Mš)

3.C

5.hod

Nj

Nz

 

odpadá

 

(Mš)

 

5.hod

Rj

Rz

 

odpadá

 

(Ma)

3.D

2.hod

F

Bp

(F423)

supluje

Praktikant Posluchač

(Pe)

 

3.hod

F

Bp

(F423)

supluje

Beckwith Jane Rea

(Pe)

 

5.hod

Aj

Np

(D214)

supluje

Smith Kevin

(Kn)

 

6.hod

Cj

   

odpadá

 

(Ho)

 

7.hod

Cj

   

odpadá

 

(Ho)

3.E

1.hod

Nj

Np

 

odpadá

 

(Mš)

 

2.hod

M

 

(Č307)

supluje

Jandová Jana

(Ho)

 

3.hod

Bi

Bp

(B202)

supluje

Vojtová Radka

(Db)

 

4.hod

Bi

Bp

(B202)

supluje

Janečková Šárka

(Db)

 

6.hod

Z

Bs

 

odpadá

 

(Db)

 

6.hod

Ch

Bp

 

odpadá

 

(Ro)

 

7.hod

Z

Bs

 

odpadá

 

(Db)

 

7.hod

Ch

Bp

 

odpadá

 

(Ro)

4.A

6.hod

ApM

ApMa

(V407)

změna

Nováková Kateřina

 
 

7.hod

ApM

ApMa

(V407)

změna

Nováková Kateřina

 

4.B

4.hod

Ch

Bp1

(A311)

supluje

Kotlerová Jana

(Čk)

 

4.hod

Ch

Bp2

(C235)

supluje

Čapková Soňa

(Ro)

 

5.hod

Ch

Bp1

(A311)

supluje

Nováková Kateřina

(Čk)

 

5.hod

F

Bp2

(C235)

supluje

Vojkůvková Iva

(Ro)

 

6.hod

ApM

ApMa

(V407)

změna

Nováková Kateřina

 
 

7.hod

ApM

ApMa

(V407)

změna

Nováková Kateřina

 

4.C

1.hod

Rj

Rz

 

odpadá

 

(Ma)

4.D

4.hod

Ch

Bp

(C235)

supluje

Čapková Soňa

(Ro)

 

5.hod

F

Bp

(C235)

supluje

Vojkůvková Iva

(Ro)

 

6.hod

ApM

ApMa

(V407)

změna

Nováková Kateřina

 
 

7.hod

ApM

ApMa

(V407)

změna

Nováková Kateřina

 

4.E

4.hod

F

Bp

(F423)

supluje

Praktikant Posluchač

(Pe)

 

5.hod

F

Bp

(F423)

supluje

Praktikant Posluchač

(Pe)

 

Zpracováno v systému Bakaláři