MATEMATICKÝ ORIENŤÁK 2018

Vážení kolegové, milí vyučující matematiky.

Jako každý rok i letos si Vás a zejména Vaše žáky dovolujeme pozvat do našeho gymnázia na soutěžní klání v matematice. I v roce 2018 pořádáme týmovou soutěž Matematický orienťák 2018 pro dvoučlenné týmy žáků druhého stupně ZŠ a odpovídajících tříd nižších gymnázií.

Soutěž proběhne v pondělí 15. října 2018 v prostorách původní Gočárovy budovy Gymnázia J. K. Tyla na Tylově nábřeží a v parku Jiráskových sadů od 9:30. Prezence týmů proběhne od 8:30 do 9:00 ve vestibulu školy. Ukončení soutěže očekáváme okolo poledne, vyhrazujeme si ale právo ji ukončit dříve.

K účasti stačí vyplnit formulář na adrese https://goo.gl/forms/IMBByPEfxBOxTHjs1  nebo s pomocí níže zobrazeného QR kódu. Nepřihlašujte se tedy prosím již prostřednictvím emailu.

Přihlásit se lze od 1. 10. 2018 do 10. 10. 2018, do 22:00, kdy je přihlašování ukončeno. Vzhledem k obrovskému zájmu o předchozí soutěže a pravidlům Matematického orienťáku, jsme nuceni zavést kapacitní kvótu. I letos bude hrát jen 30 týmů. Nečekejte a přihlaste své žáky, aby pro vás bylo místo. Rozhoduje datum a čas přijetí vaší přihlášky.
Uzávěrka přihlášek je ve chvíli, kdy je kvóta (30 týmů) naplněna, nebo nejpozději v termín uzávěrky. Sledujte tedy aktualizovaný seznam účastníků (každý večer až do ukončení přihlášek) na webových stránkách školy www.gjkt.cz a facebooku soutěže https://www.facebook.com/matbojmator. Je-li seznam již plný a je-li uvedeno, že přihlášky již nepřijímáme, prosím již se nepřihlašujte.

PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO JIŽ Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY SOUTĚŽE UKONČENO.

Na každou školu lze přihlásit jen 2 týmy. V případě jakýchkoliv komplikací, ozvěte se na email seminar@gjkt.cz.

V případě, že některý již přihlášený tým nemůže dorazit, nebo se složení týmu změní, urychleně nás prosím na tento fakt upozorněte prostřednictvím výše uvedené mailové adresy, děkujeme.
Pokud by někteří z vašich žáků tesknili, že se na ně nedostalo, další naše soutěž, březnový Matboj 2019 má kapacitu dvojnásobnou, takže se na ně určitě dostane. V letošním roce jsme zas v plné síle schopni Matboj 2019 uskutečnit. Za loňské peripetie se omlouváme, ale po mnoha letech se nám poprvé nedostalo sil.
Zveme rovněž školy mimohradecké, jejich účast je pro nás klíčová, bez podpory Královéhradeckého kraje, který ji podmiňuje účastí mimohradeckých škol z obcí s rozšířenou působností v KH kraji, bychom soutěž organizovat nemohli. Konkurence z různých koutů kraje byla na posledních soutěžích nevídaná! Tak si ji pojďme v orienťáku zopakovat.

A zveme i vás, učitele, přijďte, je pro vás připraven malý soutěžní program - dejte nám prosím do přihlášky vědět, zda se budete účastnit. Protože vám udělíme účastnické listy, budeme potřebovat vaše jméno a příjmení. Budeme moc rádi, podpoříte-li soutěžící i nás vaší účastí!

Budeme vás bavit i v čase, kdy vybraní z nás budou psát diplomy a připravovat ceny - aby ani minuta času nepřišla nazmar.

Prosíme žáky, aby si s sebou vzali občerstvení, nejlépe teplé pití (bude přesto i zajištěna várnice teplého čaje), psací potřeby a papíry na poznámky, pro případné deštivé počasí i vhodnou obuv a oblečení, Matematický orienťák se koná, i když padají trakaře, bez pláštěnky to často nejde! Kalkulátory, matematické tabulky a jiná literatura nejsou povoleny.

Ceny jsou zajímavé, je o co hrát! Pro další umístěné máme připraveny účastnické listy, abyste nikdo neodjeli s prázdnou! Účastnické listy se jménem vydáme na požádání prostřednictvím emailu.
Akce sice letos neprobíhá za přispění Královéhradeckého kraje, ale v ničem jí to na atraktivitě neubralo.

Budeme se těšit.

Za realizační tým soutěže Mgr. Tomáš Kotler

Přijďte nás lajknout na https://www.facebook.com/matbojmator!
Informace najdete rovněž na webových stránkách naší školy www.gjkt.cz.
 

qrkodformulare.png
PřílohaVelikost
MATOR pozvanka 2018.pdf139.48 KB