Vážení fanoušci Matboje.

I letos pořádáme tuto oblíbenou týmovou soutěž pro tříčlenné týmy žáků druhého stupně ZŠ a odpovídajících tříd nižších gymnázií opět.

Soutěž proběhne v pátek 13. března 2020 v prostorách Gymnázia J. K. Tyla na Tylově nábřeží od 9:00. Prezence týmů proběhne od 8:00 ve vestibulu školy. Ukončení soutěže předpokládáme mezi 13:00 až 14:00, občerstvení si zajišťují účastníci sami, v prostorách školy je možné zakoupit v automatu drobné občerstvení (sušenky aj.) a zakoupit pití (teplý i studený nápoj).

K účasti stačí nejdéle do úterý 10. března 2020 odeslat prostřednictvím formuláře https://forms.gle/1RxBFkfq9QEbgra56 přihlášku každého tříčlenného týmu, který vyšlete. Přihlášené týmy budeme průběžně zveřejňovat na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/matbojmator a na webových stránkách http://www.gjkt.cz/matboj-mator

Počet účastníků je z kapacitních důvodů omezen, soutěž je pro nejvýše 60 týmů. Pro každou školu jsou k dispozici nejvýše tři místa. Výjimkou jsou školy, jejichž týmy uspěly na Matematickém orienťáku 2018. Tyto školy mohou vyslat až čtyři týmy.

Jedná se o tyto školy: Gymnázium F. M. Pelcla, ZŠ Svobodné Dvory, ZŠ Na Habru, ZŠ J. Gočára, Gymnázium Boženy Němcové, ZŠ Schulzovy sady a ZŠ Komenského Trutnov.

Neváhejte, platí heslo: „Kdo dřív přijde, ten dřív mele.“
Nebude-li kapacita do dne 10. března 2020 naplněna, vyhlásíme novou výzvu.
(Vyhrazujeme si právo kapacitu snížit a zvýšit v případě nutných organizačních změn.)

Do přihlášky uveďte jména a příjmení všech tří členů týmu, školu a průměrný ročník, který navštěvují.
Soutěž je bezbariérová.

Prosíme žáky, aby si s sebou vzali občerstvení, psací potřeby a papíry na poznámky, hodí se i měkký polštářek na sezení v tělocvičně. Kalkulátory, matematické tabulky a jiná literatura nejsou povoleny.

Účastníkům vydáme účastnické listy, úspěšnějším diplomy a ceny. Ceny jsou lákavé, je o co hrát!

Akce probíhá za přispění Královéhradeckého kraje.

Budeme se těšit.